Pirštų naudojimo instrukcijos

Aktorė Suzanne Somers dešimtajame dešimtmetyje populiarino “ThighMaster”, vidinį šlaunų tonioną. V formos, guma padengtas ThighMaster papildo atsparumą lengvesniam treniruotės judėjimui ir padidina kūno supriešinimą. Dabar kompanija gamina du modelius. “ThighMaster Gold” dirba su vidiniais šlaunies raumenimis, o “ThighMaster LBX” veikia išorines šlaunis, bet būkite kūrybingas. Abu prietaisai leidžia sportuoti kitoms raumenų grupėms.

ThighMaster Stretch

“ThighMaster Gold” padėkite ant grindų, kad viena prietaiso pusė būtų plokščia, o kita – prie lubų.

ThighMaster tiltas

Stovėkite vertikalioje padėtyje. Sulenkite juosmenį ir padėkite rankas į “ThighMaster” viršutinę dalį. Laikykite kelius tiesiai, bet neužblokuokite. Įkvėpti pasiruošti pratimui.

Krūtinės spauda

Įkvėpkite, atkreipkite pilvą ir paspauskite “ThighMaster” aukštyn link grindų. Laikykite rankas tiesiai. Įkvėpti ir atsipalaiduoti. Atlikite aštuonis pakartojimus. Jūs pajusite riešą viršutinėje nugaros dalyje ir dantims.

Hidrantas

Atsigulkite ant pratimo motinos, kai jūsų keliai sulenkami ir jūsų kojos yra ant grindų.

Padėkite “ThighMaster” tarp vidinių šlaunų, kad ji sudarytų “V” poziciją.

Išspauskite savo vidinę šlaunį ir galakto raumenis ir pakelkite kiekvieną slankstelį nuo grindų, kol jūsų stuburas sukuria tiltelį. Atpalaiduokite savo vidines šlaunis, kai grįšite į grindis. Atlikite 10 kartų. Šis pratimas veikia vidines šlaunis, galakto raumenis ir šerdį.

Sėdėti arba stovėti tiesiai. Padėkite “ThighMaster Gold” taip, kad dangtelis, esantis prietaiso centre, būtų nukreiptas į smakrą.

Uždėkite rankas po dangteliu ir laikykite rankas nuo dilbio.

Būkite pasiruošę. Exhale, sutraukite savo krūtinės ar krūtinės raumenis ir pakelkite alkūnės ir dilbius link vienas kito. Atlikite 15 kartų. Šis pratimas veikia jūsų krūtinę.

Keli ant visų keturių, padėkite “ThighMaster LBX” aplink savo išorines šlaunis, tiesiai virš kelio.

Nugalėk savo pilvą, kad palaikytų nugarą ir sukurtų tiesią liniją nuo viršutinės galvos iki stuburo pagrindo. Užlenkite pirštus nuo ausų.

Pakelkite dešinę koją į šoną, dirbdami prieš rankenos atsparumą. Grįžti su kontrole. Venkite prisirišti prie priešingos klubo dalies arba nugaros nugaros. Atlikite 10 pasikartojimų abiejose pusėse. Šis pratimas veikia išorines šlaunies ir galakto raumenis.