Naudos iš stabilumo kamuolys kaip kėdės

Pastaroji tendencija, susijusi su biuro veikla, skirta darbuotojams sėdėti ant stabilumo rutulio, o ne ant kėdės. Proponentai teigia, kad tai padės jums sukurti ir dirbti pagrindinius raumenis, kai dirbate. Tačiau svarbu nustatyti, ar naudos, kad stabilumo kamuolys būtų naudojamas kaip kėdė, yra pakankamas, kad galėtumėte perjungti.

Funkcija

Pasak “MayoClinic.com”, naudojant tvirtai pripūstą stabilumo kampą gali būti įvesta šiek tiek fitneso į jūsų kasdienę veiklą. Sėdėdamasis ant stabilumo kamuolio, jūs geriausiai laikysitės padėties ir pagrindinės jėgos. Tai taip pat suteiks jums didesnę judėjimo laisvę, kai sėdėsite.

Privalumai

Tyrime, atliktame Niujorko valstijos Bafalo universitete, mokslininkai nustatė, kad žmonės, kurie sėdėjo ant stabilumo kamuolių, sudegino 4,1 karto daugiau kalorijų per valandą nei tie, kurie sėdėjo ant biuro kėdės. Nors tai nėra skamba kaip daug, tai kas savaitę papildo daugiau nei 160 papildomų kalorijų ir kiekvieną mėnesį sudegina 640 papildomų kalorijų. Naudojant standartinę 3500 kalorijų formulę, riebalai degina 1 svarą, tai reiškia daugiau kaip 2 svarus. Riebalų per metus tipiniam biuro darbuotojui.

Apsvarstymai

Indianos universiteto “Sveikatos, fizinio lavinimo ir poilsio mokyklos” Indianos Ergonomikos laboratorijos tyrėjas Kellyas Jo Baute (Kelly Jo Baute) tyrimas parodė, kad naudojant stabilumo rutulį kaip kėdė ne tik paveikė subjekto pagrindinius raumenis, bet ir jų kojų raumenis. Kai pacientai pasiekė tipiškus daiktus ant jų stalo, tokius kaip stiklinis vanduo ar segtukas, jų priešingoje kojoje esantys raumenys, įskaitant kaklo raumenis ir nugaros raumenis, sutriko.

Klaidingi supratimas

Daugelis žmonių tiki, kad sėdint ant stabilumo kamuolys gali padėti, jei turite blogą atgal. Tačiau Dr. Edward Laskowski, fizinio medicinos ir reabilitacijos specialistas su Mayo klinika, teigia, kad tai nėra tiesa. Vietoje to Dr. Laskowski rekomenduoja, kad žmonės su blogais atlošais pasirenktų tinkamai įrengtą ergonomišką kėdę, kuri palaikytų jūsų nugarą.

Įspėjimas

Naudojant stabilumo kamuoliuką per daug per greitai, gali atsirasti sužalojimas. Baute rekomenduoja, kad jūs lėtai sukurtumėte savo laiką ant rutulio, kad jūsų raumenys taptų įprasti.