Kokios kūdikių pernešimo priežastys?

Kūdikiai negali pakilti ir vaikščioti į šaldytuvą, kad paimti kitą butelį. Jei jūsų kūdikis per daug valgo, tai dėl to, kad jūs jo pertekėjote dėl vienos ar kitos priežasties. Perleistas kūdikis gali tapti antsvorio kūdikiu ir mažyliu vaiku. Vaikystėje esantis antsvoris gali sukelti nutukimą suaugusiesiems. Norėdami nutraukti šį ciklą, tiksliai nurodykite, kodėl pergyvenate kūdikį ir pakeiskite savo šėrimo modelį.

Per daug pieno

Žindymo mamos, kurios gamina pakankamai pieno maitinti penkis kartus, bet turinčios tik vieną vaiko, kaip šios dovanos gavėjas, gali netyčia prarasti savo kūdikį. Pirmasis išeinantis pienas, vadinamas “foremilk”, yra mažiau riebalų nei pašarų gale pagamintas kumpis. Mamos, turinčios pernelyg didelį pieno kiekį, gali užpildyti savo kūdikius ant riešutų be kumpio, kuris ilgina kūdikį ilgiau, ypač jei jie persijungia į pusę, kol kūdikis pateks į kiaušialąstę. Foremilk gali greitai patekti į žarnyną, kad pieno cukraus laktozė visiškai nesibaigtų. Tada kūdikis vystosi diskomfortas dujoms ir pilvo pojūčiams ir veikia kaip alkanas. Kitas maistas pablogina problemą. Vieno šėrimo maitinimas iš vienos krūties gali leisti jūsų kūdikiui užkandžiauti ir sumažinti virškinimo trakto simptomus, dėl kurių jis išnyksta.

Tėvų nesaugumas

Tėvai, kurie nerimauja dėl to, kad jų kūdikis yra alkanas, kiekvieną kartą, kai kūdikis susižaloja, gali pakenkti savo kūdikiui. Tai gali būti ypač linkę naujai krūtimi maitinanti mama, kuri negali matuoti pieno, kurį jie tik kūdikiui davė. Kūdikis, kuris valgė prieš 45 minutes, tikriausiai nerūko iš bado. Pabandykite burpėti, vaikščioti, pasikalbėti su kūdikiu, keisti savo poziciją, priversti jį pasimatuoti ar keisti vystyklą, prieš pradėdami duoti kitą butelį ar dar kartą slaugyti.

Kietųjų medžiagų paleidimas per greitai

Pasak “Lucile Packard” vaikų ligoninės Stanfordo mieste, pernelyg anksti pradėjus vartoti kietas medžiagas, gali pasireikšti per daug. Tėvai dažnai pradeda kietą medžiagą veltui viltis, kad tai padės naktinį pelėdą miegoti iki aušros, bet tai paprastai neveikia. Amerikos pediatrijos akademija rekomenduoja nevartoti kieto maisto, kol jūsų kūdikis bus mažiausiai 4-6 mėnesius.

Apsvarstymai

“KidsHealth” interneto svetainė paaiškina, kad lengviau perpilti buteliuką maitinamą kūdikį, nes jis netenka tiek pastangų iš buteliuko išgerti iš krūtinės. Buteliuose maitinami kūdikiai taip pat turi sunkiau sustabdyti pieno srautą iš dirbtinio nipelio. Kūdikis gali gerti viską, ką jūs įdedate į burną, nes jis nori daugiau čiulpti. Įsitikinkite, kad nipelio skylės nėra tokios didelės, kad ši formulė išlenda į kūdikio burną be didelių pastangų. Jei jis užsimerkia ir snortuoja per jo maitinimą, skylės greičiausiai yra per didelės.