Kodėl sunku prarasti kūdikio svorį?

Po kelių mėnesių, kai vaikštinėjau ir jaučiasi didžiuliai, svorio mažėjimas yra suprantamas rūpestis daugeliui moterų po gimdymo. Deja, daugelio veiksnių, kurie lydi naująjį kūdikį, gali būti sunku sulaužyti. Svarbu atpažinti, kad be kūdikio sunku prarasti svorį beveik visiems. Nepaisant to, ką galvojate apie tabloidus, dauguma moterų neišeina iš ligoninės nešioti 6 dydžio džinsus. Laikykitės savo lūkesčių realistiškumo ir susitelkiant į bendrą sveiką gyvenimo būdą. Diskutuokite su savo gydytoju dėl su svoriu susijusių klausimų.

Kultūra visada kelyje, miegas yra prioritetų krūvos apačioje. Net jei jūsų mažylis duos jums keletą nepertraukiamų valandų naktį, gali būti verta pasinaudoti ramiu laiku, kad pasivytų skalbinius arba išsiųstumėte keletą el. Laiškų. Deja, nepakankamas miegas pakerta jūsų svorio praradimo pastangas. Pasak Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos, miego nepakankamumas paliks jus pernelyg pavargęs pratimui ir įsiskverbs hormonai, kurie išlaikys jūsų apetitą. Laikykitės savo motinos patarimo miegoti, kai vaikas miega ir skalė gali pradėti važiuoti.

Daugumai tėvams, ypač pirmiesiems, per mėnesį po kūdikio gimimo yra didžiulė. Nesvarbu, ar jūsų kūdikis svorio, maitinimosi įpročių, saugos ir sveikatos yra pakankamai, kad niekas neklystu. Pasak Kalifornijos universiteto, lėtinis stresas gali pakenkti jūsų gebėjimui pasirinkti gerus gyvenimo būdus. Jei pasieksite sausainių krepšį, kai vaikas pradės burbėti, tu ne vienišas – daug motinų turi tą pačią kovą. Pirmasis žingsnis siekiant įveikti nerimą trukdžius svorio mažinimui yra pripažinti, kad šis jūsų gyvenimo etapas yra nepaprastai įtemptas. Paprasčiausiai pripažįstate, kaip jaučiate, gali jus išvengti. Tuomet išmokite keletą streso mažinimo būdų, tokių kaip gilus kvėpavimas ir meditacija.

Nors didžioji svorio dalis, kurią jūs nuviliate nėštumo metu, yra kūdikis ir placenta, jūsų kūnas taip pat padidina riebalų atsargas, kad užtikrintų pakankamą energijos kiekį jūsų maiste. Nenuostabu, kad jūsų kūnas nenori paleisti tų kruopščiai pagamintų riebalų atsargų, kai gimsta. “La Leche League International” praneša, kad krūtimi maitinančios motinos per pirmuosius keturis ar šešis mėnesius gali prarasti nuo 1,3 iki 1,6 svaro per mėnesį, o per ateinančius mėnesius svoris gali sulėtėti. Suformuliuotų kūdikių motinos gali daugiau kovoti, nes jie nesukuria kalorijų per laktaciją.

Pasisakydamas dėl masto nepadės ir tikriausiai sužeis jūsų stresas, todėl pabandykite ir atsipalaiduokite. Net nemanykite dietos per pirmuosius du mėnesius nuo kūdikio gimimo, rekomenduoja La Leche International League. Stenkitės gerai valgyti ir pradėkite reguliariai naudotis, kai gydytojas išgydo jus už fizinį aktyvumą. Miegokite kiek įmanoma ir prašykite šeimos, kad galėtumėte valdyti kūdikio priežiūros stresą.

Miegas yra ne silpnas

Pabrėžė netvarka

Kova su biologija

Koreguokite savo lūkesčius