Kodel ne valgyti po 7 val.

Nors po g. 7:00 val yra daugybė pagrįstų priežasčių nevalgyti, svorio netekimas nėra vienas iš jų. Pagal Svorio kontrolės informacinį tinklą, kai jūs valgote, nesvarbu, o užkandžiai vakare valandomis “nesukelia” svorio. Svarbu reguliuoti visą kalorijų kiekį per dieną, o po tam tikro nakties nieko negalima valgyti.

Kalorijų suvartojimas

Jei jau turite valgyti tris maistą iki 7 val. Ritinėliai aplink, valgydami dar daugiau, jūsų dienos kalorijų skaičius padidės, o jūs galėsite valgyti praeityje savo kalorijų poreikius. Jei pradėsite valgyti daugiau kalorijų nei deginsite nuosekliai, nes kiekvieną vakarą ir toliau valgysite vėlyvas valandas, palaipsniui pasidarysite kalorijų perteklius, kuris atsiras kaip svorio padidėjimas.

Snacking

Jei po vakarienės kiekvieną vakarą esate linkęs užkandžiauti ar valgyti desertą, galite valgyti didelę kalorijų kiekį į savo mitybą, net nežinodami apie tai, ypač jei valgysite žiūrėdami televizorių arba darote kažką, kas atitraukia jus nuo maisto. Pavyzdžiui, 1 puodelis turtingo šokolado ledų turi daugiau kaip 375 kalorijas, 25 g cukraus ir 25 g riebalų. 2 oz. Sūdytos bulvių traškučiai turi daugiau kaip 300 kalorijų, 20 g riebalų ir beveik 300 mg natrio.

Badas

Jūsų alkio lygis taip pat gali vaidinti svarbų vaidmenį tuo, ką jūs pasirinksite valgyti ir kiek jūs pabučiuojate vakarais ir vėlai naktį. “Laukiant valgyti gali prireikti didesnių porcijų dydžių”, – teigia Kolumbijos universiteto “GoAskAlice.com” sveikatos mokytojai. Iš esmės, jei po ilgos dienos jaustumės drąsu, galite valgyti maistą, kurio jums nereikės valgyti, o maistinė vertė yra mažai, o ne kelias valandas, miegoti ir sveiki pusryčiai. Rytas.

Circadian Rhythms

Yra keletas ribotų įrodymų, kad vakarą valgyti galima tiesiogiai paveikti svorio padidėjimo rezultatus. Pagal 2009 m. Tyrimą, paskelbtą žurnale “Nutukimas”, cikardijos biologijos tyrinėtojas Fredas Turekas nustatė, kad pelėms, kurios valgė tik “šviesos fazėje”, kai jos paprastai nebuvo aktyvios, tyrimo laikotarpiu įgijo daug daugiau svorio nei pelėms, kurios Valgė “tamsioje fazėje”, nors abi grupės valgė ir išleido maždaug vienodus kalorijų kiekius. Tačiau Turek tyrimas tiesiogiai nesusijęs su žmonėmis, ir jis dirbo tik su riebalų dietos planais.

Jei žinote, kad jūs daug valgo vakarais, net tuo metu, kai tuo metu nesate labai alkanas, tai gali būti veiksminga svorio valdymo strategija, skirta nustatyti “ribinį laiką” sau. Norėdami gauti daugiau individualizuotos dietos patarimų, pasitarkite su savo gydytoju.

Apsvarstymai