Geriausia treniruoklių įranga

Nors dažnai supainioti su elipsiniais treniruokiais, striderai yra jų skirtingos pratybų mašinos. Vietoj to, kad eina per elipsės trenerio prekės ženklą ovalo kelią, “strider” pedalai žiūri į priekį ir atgal, kaip švytuoklės pora. Iš visų nedidelių, lengvų ir nebrangių striderų, parduodamų vidaus reikmėms, tik vienas iš jų buvo pakankamai ilgas, kad gautų “geriausių” titulą: The Tony Little Gazelle.

Nors “Gazelle” daugelį metų buvo parduodamas, jo bazinė struktūra išlieka tokia pati: paprastas, lengvas, sulankstomas A rėmas su švytuoklinių pedalų, kurie viduryje yra pakabinami šalia kito. Jos trumpi vairai yra tik polių, iš kurių pakabinami pedalai, pratęsimai. Tai yra “Gazelle” ilgaamžiškumas ir papildomas stūmoklinis atsparumas aukščiausios klasės modeliams, kurie daro tokį išskirtinį įspūdį šioje srityje. Atsparumas stūmokliui leidžia tarpiniams treniruokliams iš “Gazelės” gauti gerą treniruotę, o kiti modeliai yra tinkami tik pradedantiesiems.

Kai kurios sporto salės siūlo “elipsės sklandytuvus” arba “lanko trenerius” – iš esmės komercinius kokybės krepšininkus. Vis dėlto komercinis sklandytuvo dydis, svoris ir kaina nelaiko geriausio pasirinkimo namų treniruokliams, jie yra per dideli, sunkūs ir brangūs.

Susipažink su “Gazelle”

Komercinė versija