Vitaminai nugaros skausmui

Pasak David Gutknecht, knygos “Dažniausiai užduodamų klausimų apie nugaros skausmą” knygos autorius, skausmas yra nelyginis susirgimas, kuris maždaug 75 proc. Amerikiečių kyla tam tikru momentu savo gyvenime. Simptomai gali būti raumenų skausmai, skausmai, skausmai, kurie skleidžia kojas , Ribotas elastingumas jūsų nugaroje ir negalėjimas stovėti ilgą laiką. Priežastys skiriasi, tačiau artrito, išsipūtimo disko, skeleto anomalijų, premenstruacinio sindromo, štamų, osteoporozės ar stuburo infekcijų metu gali išsivystyti nugaros skausmai. Vitaminų įvairovė gali palengvinti nugaros skausmą ir atstatyti nugaros iki optimalaus sveikatos.

Vitaminas B-12 yra vandenyje tirpus vitaminas, kuris padeda gaminti raudonųjų kraujo kūnelių, palaiko sveiką nervų ląsteles, mažina slėgį nugaroje, palengvina lėtinį nugaros skausmą ir sumažina jūsų kenksmingos anemijos pavojų, tarsi anemija, kuri atsiranda, kai jūsų kūnas Negali tinkamai absorbuoti vitamino B-12 iš savo virškinimo trakto. Rekomenduojama dienos dozė vitaminu B-12 yra 2000 mikrogramų per parą suaugusiesiems. Vitaminas B-12 yra daugiausia pieno, kiaušinių, žuvies, sūrio ir kepenų.

Vitaminas C yra vandenyje tirpus antioksidantas, kuris sustiprina jūsų imuninę sistemą ir apsaugo jūsų nugarą nuo žalingų laisvųjų radikalų. Pasak Stuburo sutrikimų centro arba CSD, vitaminas C taip pat padeda kolagenui gaminti, remontuoja pažeistus audinius, mažina uždegimą, pagreitina gijimo procesą ir sumažina jūsų lėtinio nugaros skausmo riziką. Rekomenduojama dienos dozė vitamino C yra 1000 miligramų suaugusiesiems. Maisto produktai, turintys daug vitamino C, yra apelsinai, greipfrutai, spanguolės, braškoliai, pomidorai, špinatai ir koldūnai.

Vitaminas D yra riebaluose tirpių vitaminų, kurie gamina naujas kaulų ląsteles, padeda išlaikyti jūsų kaulų sveiką ir stiprų, padeda absorbuoti kalcio, mažina osteoporozės ir rachito riziką, sumažina kūno uždegimą ir palengvina nugaros skausmą, aiškina CSD. Rekomenduojama dienos dozė vitamino D yra 600 tarptautinių vienetų suaugusiems. Vitamino D turtingi maisto produktai yra lašiša, skumbrė, tunai, margarinas, šveicariškas sūris, kiaušiniai, paruošti grūdai ir pienas.

Vitaminas E yra riebaluose tirpus vitaminas, kuris skatina imuninės sistemos funkciją, sumažina raumenų skausmą ir skausmą, padeda gaminti raudonųjų kraujo kūnelių, gerina kraujotaką, padeda gijimo procese, padeda išvengti pažeistų audinių pažeidimų ir remonto, pagal Ohajo ataskaitą. Valstybinis universitetas. Rekomenduojama paros dozė vitamino E yra 15 mg suaugusiems. Maistas, kurio sudėtyje yra vitamino E, yra kviečių gemalai, kukurūzai, riešutai, sėklos, alyvuogės, špinatai, lapinės daržovės, šveicariškos šparagai, šparagai, kukurūzų aliejus ir sojos pupelių aliejus.

Vitaminas B-12

Vitamino C

Vitaminas D

Vitaminas E