Trečiojo trimestro lankstumo pratybos

Įvedus trečiąjį nėštumo trimestrą, jums gali būti įdomu, kokius pratimus jūs vis dar galite padaryti. Išsiplėtimas gali padėti sumažinti skausmingą raumenį dėl nėštumo ir netgi padėti padaryti jūsų darbą ir pristatymą lengviau. Pasak “Baby Center” svetainės, ištempimas gali padaryti jus lankstesnes ir netgi gali priversti jus jaustis labiau atsipalaidavęs. Prieš pradėdami daryti, pasitarkite su savo gydytoju.

Cat Stretch

Katės ruožas padės sušvelninti tvirtus apatinės nugaros dalies raumenis ir padėti slopinti šlapimo pūslę. Pradėkite nuožulniojant ant rankų ir kelio ant grindų ar kilimėlio. Jūsų rankos turėtų būti tiesiai po pečiais ir jūsų keliai turėtų būti suderinti su klubais. Įkvėpti, kai traukiate pilvą ir truputį nugaros. Laikykitės penkių sekundžių ir iškvėpkite, kai atsipalaiduosite pilvą ir atgal. Atlikite penkias kartas ir atsipalaiduokite.

Krūtinės plėvė

Krūtinės ruožas gali padėti sušvelninti jūsų augančio kūdikio smūgį ant krūtinės ląstos. Stovėk prie durų ir nulenkite pečius atgal ir nugaroje. Pakelkite abi rankas prie peties aukščio ir padėkite juos abiejose durų pusėse, šiek tiek sulenkite alkūnės. Pasukite vieną koją į priekį, kad jaustumėtės švelniu krūtinės raumenimis. Giliai įkvėpkite 30 sekundžių ir atsipalaiduokite.

Mermaid Stretch

“Mermaid” ruožas skirtas ištiesti klubus, nugaros ir šoninius skrandžio raumenis. Sėdėti tiesiai ant grindų arba ant motinėlės, kai jūsų keliai sulenkiami į kairę, o jūsų kulnai tvirtinami prie jūsų dešinių sėdmenų. Su savo dešine ranka palaikykite dešinę kulkšnies dalį. Giliai įkvėpti ir tada iškvėpti ir pasiekti savo kairę ranką virš galvos link jūsų dešiniojo peties. Įkvėpti ir palaikyti 10 sekundžių. Išsiplėsk ir pakelkite kūną atgal į pradinę padėtį. Išjunkite sėdynes ir pakartokite sruogą.

Tešmens ruožas

Blauzdos ruožas suteikia kojoms lankstumą, reikalingą per trečiąjį nėštumo trimestrą. Pradėkite nuo sienos prie savo kojų, atstumu vienas nuo kito. Padėkite rankas ant sienos pečių aukštyje ir pakreipkite dešinę koją priešais kairę koją. Palenkite dešinįjį kelį, nes laikote savo kairę koją tiesiai. Būtinai laikykite pirštus į priekį, kai paspausite kairįjį kulną į grindis. Giliai įkvėpkite 30 sekundžių ir pasukite kojas.

Kryžminė ar modifikuota vaiko forma yra tęsiama jūsų nugaros, klubų ir šlaunų. Pradėkite ant rankų ir kelio ant grindų ar kilimėlio. Padėkite rankas tiesiai po pečiais ir laikykite rankas tiesiai. Lėtai nulenkite savo klubus, kol sėdite ant kulniukų, o galva yra šalia grindų. Padidinkite savo kelius, kad jūsų pilvas būtų patalpintas. Palaikykite savo rankas ir leiskite savo kaktos atsigulti ant grindų ar kilimėlio. Giliai įkvėpkite 30 sekundžių. Grįžkite į pradinę padėtį ir atsipalaiduokite.

Vaiko pora