Kokius maisto produktus valgyti, norint gauti didelį viršutinį krūtinę

Nors pastatant įspūdingą krūtinės ląstelių rinkinį – viršutinės krūtinės raumenis – reikia atsiduoti veiksmingam treniruotės planui, taip pat reikia pasirinkti tinkamą mitybos planą. Net jei turėsite geriausią krūtinės kūrimo treniruotės planą pasaulyje, netinkama mityba blogina jūsų pažangą kuriant didelį viršutinį krūtinę. Pasikonsultuokite su gydytoju prieš pradėdami treniruotės planą arba keisdami savo mitybą.

Lašiša

Lašiša gali pagaminti krūtinės raumenis, nes ji yra kalorijų tankio, su 233 kalorijomis 4 uncijos filė. Tai yra naudinga, nes jums reikia valgyti kalorijų perteklių, kad gautumėte raumenų masę. Be to, lašiša yra daug baltymų, maistinė medžiaga, kurią jūsų kūnas naudoja raumenų taisymui ir auginimui, su 25 gramų porcija per 4 savaites. Galiausiai lašiša yra daug riebalų, o 14 gramų – mažiau kaip 3 gramai prisotintų. Riebalai gali skatinti naudingą hormonų aplinką viršutinės krūtinės raumenys. Pasak “J. F. Dorgan ir kt.” “Dietiniai riebalai ir pluoštai plazmoje ir šlapime”, “Androgenai ir estrogenai vyrams”, padidėjusi riebalų suvartojimas skatina aukštesnį testosterono lygį, pirminį raumenų kaupimo hormoną.

Kiaušiniai

Kitas naudingas maisto pasirinkimas jūsų viršutinei krūtinei prikibti yra kiaušiniai. Kaip ir lašiša, kiaušiniai yra daug baltymų ir riebalų. Didelis kiaušinis yra 72 kalorijos, 4,8 gramų riebalų ir 6,3 gramų baltymų. Be to, kiaušiniai yra geras vitamino D šaltinis. “Vitamino D papildymo įtaka testosterono lygiui vyrams”, S. Pilz ir kt. Rodo, kad didesnis vitamino D kiekis skatina padidėjusį testosterono kiekį, kuris skatina raumenų augimą.

Quinoa

Kvinoja yra visavertis grūdelis, kuris suteikia turtingą angliavandenių šaltinį, kiekviename sausame 1/4 puodelio – 31 gramą. Jūsų kūnas naudoja angliavandenius, kad suteiktų energijos tokioms veiklos rūšims kaip treniruotės, taigi vartojant angliavandenių turinčią dietą, gali padidėti pragyvenimo lygis. Be to, angliavandeniai yra labai svarbūs raumenų išgijimui po treniruočių.

Šokoladinis pienas

Šokoladinis pienas gali padėti padidinti viršutinę krūtinę kartu su gerai suplanuotu treniruotės planu. Šokoladinis pienas aprūpina tiek angliavandenius, tiek baltymus, kurie yra naudingi treniruotėms ir atsigaunant iš pratimo. Pasak “Ūmus šokoladinio pieno poveikis ir komerciškai atsinaujinantis gėrimas, naudojantis pakartotinio panaudojimo rodikliais ir ištvermės važiavimu”, K. Pritchett ir kt. Nurodykite, kad šokoladinis pienas yra toks pat veiksmingas kaip ir komerciniai pratimų išgavimo gėrimai, skatinantys treniruotės atkūrimą.