Kokios pratybos yra zumba?

Įdomus ir energingai užpildytas šokių treniruotės, “Zumba” greitai tapo nauju pavadinimu. Greitas muzikos derinys kartu su lengvai mokomiems šokių žingsniui suteikia Zumba malonų ir greitą būdą kūnui toniuoti naudojant veiksmingą širdies ir kraujagyslių funkciją.

90-ųjų viduryje fitneso instruktorius Albertas “Beto” Perezas pamiršo išleisti savo muziką praleisti vieną dieną, ir jis turėjo improvizuoti. Jis paėmė tam tikrą lotynų muziką iš savo automobilio ir nusprendė vadovauti savo klasei keliuose šokių judėjimuose. Jo klasė, kuri buvo įsikūrusi Kolumbijoje, Pietų Amerika mylėjo tai, ką netyčia išrado, ir jam pasakė, kad nori daugiau. 2001 metais Beto, kuris dabar gyveno Majamyje, kreipėsi į tris jaunus verslininkus, kurie paėmė Beto idėjas ir pavadino “Zumba” šią pratybų formą. 2007 m. “Zumba” buvo pradėta tarptautiniu mastu ir dabar yra prieinama Europoje, Azijoje, Afrikoje ir Australijoje.

Pasak “Zumbacize.com”, muzika yra vienintelis svarbiausias klasės elementas. Maždaug 70 procentų muzikos, kurią šoko “Zumba” klasėje, yra lotynų muzika, kur likę 30 procentų gali būti kita muzikos rūšis, kurią pasirenka instruktorius, pvz., “Hip hop”. Greitai judantys, pulsuojantys ritmai yra žaidžiami, kad įkvėptų dalyvius pakilti ir judėti.

“Zumba” šokių treniruotėje gali būti vienas iš šių šokių stilių: Merengue, Cha-Cha, Salsa, Tango, Flamenko, Pilvo šokis, Cumbia, Reggaeton ir net Hip-Hop šokis.

Sakoma, kad “Zumba” yra puiki riebalų deginimo treniruotė, kuri net nejaučia, kaip jūs naudojatės. Maždaug 600-1000 kalorijų, kaip sakoma, sudegintos per 1 valandą Zumba. Šokių judesiai, atliekami Zumba treniruotės metu, nukreipiami į pilvo ir nugaros raumenis, kad padidintų tvirtumą ir tonas pagrindinėje srityje. Visoje praktikoje naudojami dideli ir žemo intensyvumo lygiai, kurie gali padėti išlaikyti asmens ištvermę. “Zumba” treniruotės muzikos ir judesių įvairovė gali padėti įveikti nuobodulį, kai yra kitų rūšių širdies ir kraujagyslių sutrikimų.

“Zumba” klasėje gali būti ekspertų ir pradedančiųjų mišinys, tačiau sakoma, kad “Zumba” gaudymas nepasiduos ilgai, nes tai yra gana paprasta. Tie, kurie nerimauja, kad jie nėra pakankamai geros formos norėdami išbandyti Zumbą, neturėtų bijoti to išbandyti. Stiprumo lygis priklauso nuo individo. Pavyzdžiui, pradedantysis, kuris gali lengvai pasipriešinti, gali nuspręsti atlikti tik pėdų judesius. Rankų judesiai gali būti įterpti, nes žmogus jaučiasi pasiruošęs tai padaryti. Kadangi greitas širdis širdies ir kraujagyslių šokams, dauguma žmonių gali sugadinti prakaitą, rekomenduojama tiekti daug vandens, kad būtų galima papildyti prarastas skystis. Nešioti mažą rankšluostį yra gera idėja nuvalyti prakaitą. Dėvėkite patogius batus ir užtrauktukų apvalkalą, kurį po šildymo galėsite pašalinti.

Fonas

Muzika

Šokiai

Privalumai

Ko tikėtis