Ko reikia pirmam triatlonui sprinti?

Oficialus sprinto nuotolio triatlonas susideda iš 750 metrų plaukimo, 20 kilometrų dviračio ir 5K važiavimo, nors vietinės lenktynės kartais siūlo šių atstumų variantus, priklausomai nuo kurso logistikos. Triatlono pasaulyje tai gali atrodyti kaip akimirksniu, lyginant jį su olimpinėmis, 70,3 mylių ar 140,6 mylių atstumu, tačiau jums vis tiek reikia visų variklio ištvermės triatlonių. Būdamas pasiruošęs padės jums išspręsti šį tris sporto renginius, kad galėtumėte sėkmingai ir įdomiai lenktyniauti.

Daugelis pirmųjų triatlonių renkasi lenktynes ​​su plaukimo baseinu. Nors šios rasės rūšys yra mažiau paplitusios, jos padeda sušvelninti nerimo, kurį sukelia atvirame plaukime. Plaukimas baseine taip pat sumažina pavarų komplikacijas. Viskas, ko jums reikia, yra jūsų kostiumas arba nepralaidus vandeniui, paprastas treniruočių komplektas, kuris gali būti dvigubai patogus, efektyvus važiavimas dviračiais ir bėgimas, o taip pat plaukti akinius. Dauguma lenktynių suteikia jums plaukimo dangtelį, bet atneškite vieną iš karto. Jei esate atvirame vandenyje plaukioti vėsioje aplinkoje, jums taip pat reikės šlapio kostiumo. Vazelinas, šlapias kostiumo tepalai ar specialiai pagaminti nuo skilimo balzamai lengvai ir lengvai ištraukia kostiumą.

Jums, žinoma, reikia dviračio – tipas priklauso nuo lenktynių reljefo ir jūsų fitneso lygio. Kai kurioms lenktynėms bet koks senas dviratis veiks, ypač jei eismas yra išklotas. Jei pateksite į ne kelio triatloną, jums reikės kalnų dviračio. Jei važiuojate su spaustukais, pakelkite savo dviračių batus. Šalmas yra absoliutus privalumas – dauguma lenktynių neleis jums išeiti iš pereinamojo laikotarpio, kol jūsų šalmas įstrigęs ant galvos. Visų pirma įrengkite dviračius su nedideliu pakuote, kuriame yra atsarginis padangų vamzdis, taip pat reikės mini siurblių ir padangų svertų. Jei pakeliate dviratininkui 1 mylių vamzdį, jūsų lenktynes ​​baigsite, jei neturėsite įrangos, su kuria ją ištaisyti. Jūs nesate gimęs, žinodamas, kaip pakeisti butą, todėl paprašykite išbandyto dviratininko arba savo vietinio dviračio parduotuvės greitai išmokti pamoką. Dviračių šortai yra neprivalomi, jei norite važiuoti 20 kartų, jei jums to reikia, paslinkkite plaukimo kostiumą, kai išeinate iš vandens. Galite būti laimingesni triatlono šortai, turintys mažesnę padą ir padaryti patogesnę.

Batai gali atrodyti kaip duoti, bet nepamiršk juos pakuoti varžybų dieną. Jums reikės bėgimo batelių, o ne kryžių instruktorių, kurie tinkamai palaikys jūsų 5K. Naudinga yra lenktyninė juosta, kurią galite pritvirtinti prie bėgimo kelnaitės, bet visada galite užsisegti prie savo marškinius. Jei planuojate pereiti iš dviračių marškinėlių į bėgimo marškinius, įsitikinkite, kad įkišote kelnes į abi puses – daugelyje lenktynių du užtrauktukai skirti tik tam tikslui. Kojinės, jei nenaudojote jų dviračių poros metu, yra dar viena būtinybė. Kai kurie pagardinti triatloniai drąsūs 5K “Sprint-tri” be jų, tačiau, jei nesate pripratę prie šios strategijos, lenktynių diena yra ne laikas pabandyti. Jei naudosite skrybėlę, pasiimkite ją lenktynių dieną. Jis apsaugo saulės spindulius ir gali būti išblukęs vandenyje, kad atsipalaiduotų, jei lenktynes ​​ypač karštoje dieną.

Praustuvo srityje rankšluostis naudojamas jūsų kojoms išdžiūti. Nepamirškite apsaugos nuo saulės – pritaikykite ją prieš prasidedant lenktynėms, o jei turite keletą momentų perėjimo metu. Jūs taip pat galite norėti, kad lūpų balzamas būtų jūsų maišelyje, taip pat nedidelis užkandis, kurį iškart gausite. Sporto geliai, kramtynės ar mini energetiniai barai gerai veikia. Jei nešiojate laiko įrenginį arba GPS laikrodį, taip pat taip pat galite stebėti savo tempą varžybų metu. Kai kurie triatloniai pritvirtina balioną ar ryškią juostelę savo pereinamojo laikotarpio eilutėje, kad padėtų jiems nustatyti jų vietą. Tai gali būti ypač naudinga, jei dalyvaujate lenktynėse su šimtais dalyvių. Taip pat nepamirškite pakelti saulės akinių, kurie bus svarbūs dviračių ir važiavimo etapų metu.

Plaukti stipriai

Dviračių mėlynos

Paleisti pavarą

Pereinamuoju laikotarpiu ir vliau