Geriausi vieno sienos aliuminio futbolo slidinėjimo šikšnosparniai

Labas tešenas yra geras, nesvarbu, koks lazda yra naudojama. Bet geras tešlas puikiai tinka geriausiai lazdelei, ir visi žaidėjai nori atlikti geriausius, nepriklausomai nuo sugebėjimų. Vieno sienos futbolo slidinėjimo šikšnosparniai suteikia žaidėjams galimybę pralenkti rutulį toliau mažesnėmis pastangomis. Šikšnosparniai, pasižymintys unikaliu dizainu, novatoriškomis technologijomis ir puikiu patvarumu, yra klasifikuojami kaip geriausi vienos sienos futbolo bateliai.

“Amateur Softball Association” pakeitė aliuminio futbolo slidinėjimo šikšnosparnių taisykles, siekdama apsaugoti smagračius nuo greitųjų lazdelių, kurie gali sukelti rimtą sužalojimą. “Easton Synergy Speed” viengubo sėdimo lazda atitinka naujus ASA standartus – šis rutulinis greitis neturi viršyti 98 mylių per valandą – jis yra mėgstamiausias tarp konkurentų. Aliumininis dizainas ir viengubo sienelės statramstis užtikrina maksimalų atstumą ant šachtų su mažesnėmis apkrovomis.

“DeMarini” yra aukščiausios kokybės įrangos gamintojas, kuris dešimtmečius gamina lėtai piksuotus ir greitus žiūronus. Bendrovė taip pat gamina beisbolo slidinėjimo šikšnosparnius ir yra laikoma mėgstamu tarp nacionaliniu lygiu konkurencingų vidurinių mokyklų ir koledžų programų. Filosofija ir prekės ženklo reputacija apima DeMarini “softball” liniją. Vieno sienos futbolo mūšis yra pagamintas iš patvarumo ir galios. Išplėstinė barelė suteikia papildomo atleidimo ne centrų hitai, o jo baltos dangos rezonuoja su kai kuriomis geriausiomis žaidimo komandomis.

Worthas yra dar vienas premjero beisbolo ir sūkurgalių gamintojas, o “Toxic Titan” pasiūlymas yra vienas iš geriausių vienos sienos aliuminio futbolo slidinėjimo šikšnosparnių. Šis šikšnosparnis yra įvairių dydžių ir ilgių, kad tilptų pagal individualius sūpynes ir įvairių tipų kėbulus. Žalia danga atskleidžia šią lazda nuo jų įprastų šikšnosparnių. Modeliai prieinami tiek greitam, tiek lėtai lyginamoms lygoms. Verta žinoti per pramonę dėl savo produktų patvarumo.

Viršutinės vienos sienos aliuminio futbolo slidinėjimo šikšnosparniai turi vieną bendrą požymį: patvarumą. Vieno sienos konstrukcija leidžia pasiekti didžiausią spyruoklinį efektą, kad būtų galima įveikti ir išcentrinius centrus, ir pradėti didžiulius atstumus didžiausiu leistinu pradiniu rutuliniu greičiu, tuo pačiu netrikdydami pačios rutulio. “Miken Freak” šlepetinis šikšnosparnis atitinka šį modelį. Šis turnyras yra patvirtintas visomis pagrindinėmis sokalobelių organizacijomis ir yra 14,5 colių ilgio bokštas, skirtas geriausiai galiai ir atleidimui.

ASA teisinės minkštos bateliai

DeMarini The One Softball Bat

Vertas toksiškas titanas Softball Bat

Miken Freak Softball Bat