Ką valgyti prieš pirmąją sprinto treniruotę

“Sprint” trikotažas yra sudėtingas sporto renginys, kuriame jūs turite plaukti atstumu 750 metrų, važiuoti 5 kilometrų atstumu ir dviračiu 20 kilometrų atstumu. Nors gerai parengtas mokymo planas yra būtinas siekiant sėkmės sprinto triatlone, svarbu tinkamai maitintis. Tinkamo maitinimo valgymas gali palaikyti jūsų mokymą ir paruošti kūną konkurencijai.

Angliavandeniai yra pagrindinis jūsų energijos šaltinis, todėl būtinai vartokite pakankamai lėšų, kad palaikytumėte savo našumą. Turėtumėte įvertinti savo angliavandenių kiekį, atsižvelgdami į tai, kiek laiko taps jūsų rasės. Svetainėje siūloma vartoti nuo 2 iki 2,5 gramų angliavandenių už kiekvieną kilogramą kūno svorio vienos valandos trukmės lenktynėse, nuo 2,5 iki 3 gramų 75-90 minučių lenktynėse ir nuo 3 iki 3,5 gramų 90-120 minučių lenktynėms.

Riebalų suvartojimas yra svarbus, nes jis padeda jūsų organizmui įsisavinti vitaminus ir taip pat suteikia kuro šaltinį, nes riebalai suteikia 9 kalorijas grame. Pasak “TriathaNewbie.com” mokymo svetainės, treniruočių metu yra veiksminga 28 proc. Riebalų dieta, o dieta su 15 proc. Riebalų yra veiksminga laikotarpiui iki ar per lenktynes, nes tai suteikia daugiau vietos jūsų dietai. Angliavandeniai.

Baltymai yra svarbi maistinė medžiaga, kuri padeda organizmui sukurti ląsteles ir audinius, įskaitant raumenis. Dėl šios priežasties baltymai yra svarbūs sportuojant. BeginnerTriathlete.com paaiškina, kad vartojantis baltymas po treniruočių gali pagerinti raumenų baltymų nusodinimą, kuris padeda raumenų augimui. Be to, tinklalapyje pažymima, kad baltymai gali sumažinti virusines ir bakterines infekcijas. Vartojimas baltymų prieš pratimą gali būti naudingas, nes tai gali padidinti aminorūgščių išsiskyrimą į raumenis, o tai skatins stiprumą ir raumenų susilaikymą.

Vartojamas vanduo yra toks pat svarbus, kaip vartoti tinkamus maisto produktus sprinto trikotažo treniruotėse. Aš turiu vartoti nuo 17 iki 20 uncijų vandens dvi valandas iki pratybų ir 16 iki 24 uncijų vandens už kiekvieną kilogramą kūno svorio, kurį pametėte po įvykio. Per savo sprinto triatloną turėtumėte vartoti nuo 7 iki 10 uncijų kas 10-20 minučių.

Angliavandeniai

Riebalai

Baltymas

Vanduo