Valgant neteisingus maisto produktus, kai ant hcg lašai

HCG dieta yra protokolas, pagrįstas A.T.W. Simeonas, britų endokrinologas. 1950-aisiais, nors Indijoje dirbo su nutukusiais jaunais vyrais, Simeonai sujungė žmogaus chorioninį gonadotropiną, plazmoje gaminamą hormoną, kuriame buvo labai mažai kalorijų. Kartu jie atrodė skatinant greitą, dramatišką svorio kritimą. HCG dietos yra labai specifinės, ką galite ir ko negalima valgyti. Pasikalbėkite su savo gydytoju prieš bandydami naują dietą.

Dieta

Nors kaloringumo apribojimo fazėje HCG dieta, esate skatinami vartoti tik apie 500 kalorijų. Iš pradžių mityba pasiūlė pusryčiams valgyti arbatos ar kavos, o vakarienei ir pietums – 3,5 vienetų riebiosios mėsos, kurioje yra visi matomi riebalai, išvalyti iš vienos rūšies daržovių, duonos keptuvės arba riekelės skrudinta duona. Negalima leisti keisti dietos, ir bet kokie maisto produktai, kurie nėra įtraukti į sąrašą, yra uždrausti. Manoma, kad dietos keitimas bet kuriuo būdu trukdytų svorio mažėjimui. HCG tikslas šiuo metu buvo pašalinti apetitą. Pagal Simeonų rankraštį “svarai ir inčai”, bandant šią dietą be papildomo HGG sabotažo jūsų sėkmę.

Apie HCG

HCG yra pagrindinis hormoninis žymuo nėštumo metu. Jis gaminamas placentoje ir išsiskiria per šlapimą. JAV maisto ir vaistų administracija patvirtino HCG, skirtą moterų nevaisingumui gydyti ir hormoninėms būklėms vyrams. Gydytojams leidžiama HCG žymėti svorio netekimo ženklu. HCG lašai, kurie yra homeopatiniai papildai, sudėtyje yra nedaug faktinių hormonų molekulių arba jų nėra. Skirtingai nuo recepto HCG, kuris kelia pavojų sveikatai, homeopatinis HCG neturi žinomo šalutinio poveikio ar kontraindikacijų, nes jame nėra jokių veikliųjų sudedamųjų dalių.

Keisti dietą

Keisti dietą gali neleisti svorio. Be to, dietai turi būti tikri, kad jie vadovaujasi meniu pasiūlymais, atsižvelgiant į jų gyvenamosios vietos šalį. Pavyzdžiui, Simeono rankraštyje jis aiškina, kad amerikietiška jautiena du kartus viršija kalorijų vertę, kaip jautiena Italijoje. Jautiena JAV taip pat yra marmurinė su riebalais, kurių neįmanoma pašalinti. Amerikos HCG dietoje jautiena būtų uždrausta, o Italijoje tai būtų leidžiama. Kiti panašūs pavyzdžiai – varškė. Galite pakeisti varškės sūriu tik tuo atveju, jei vartojate produktą, pagamintą iš nugriebto pieno.

Apsvarstymai

Prieš pradedant HCG dietą, turėtumėte aptarti šalutinį poveikį ir galimą riziką gydytojui. Nors homeopatinis HCG nėra pavojingas, vartojamas tik 500 kalorijų per dieną, kuris, beveik visiškas badas, gali būti Stepono Barretto, Šiaurės Karolinos psichiatro MD. Pradinėje HCG dietoje Simeons vartojo recepto stiprumo vaistus. HCG lašai yra prieinami sveiki maisto parduotuvėse. Palyginus HCG receptą su papildomais lašais, Harvardo medicinos mokyklos medicinos mokslų daktaras Pieteras Cohenas (MD) mano, kad be aktyvios medžiagos ir jokios naudos dėl placebo poveikio.