Trikčių šalinimas dėl formos treadmills

Pridėdami treniruoklį į savo namų treniruoklių salę, galėsite naudotis treniruokliu bet kuriuo dienos ar nakties metu, nereikės važiuoti į sveikatingumo klubą arba palaukti eilėje, kad atsidarytų viena iš treniruoklių salono. Žinoma, turintys savo bėgimo takelius reiškia rūpintis savo bėgimo takeliu. Jei įsigyjate “Pro-Form” bėgimo takelį iš “Sears”, galite pačios pašalinti daugybę įprastų problemų.

Pažvelkite į maitinimo laidą, jei “Pro-Form” bėgimo takelis neįsijungs. Patikrinkite, ar kištukas tvirtai pritvirtintas prie sieninio lizdo ar įtampos slopintuvo, o bangų slopintuvas nėra išjungtas. Jei mašina vis dar nepasibaigia, patikrinkite, ar raktas yra teisingai įdėtas į konsolę, ir ar rėmo maitinimo jungiklis yra stumtas į dešinę. Jei jungiklis išsikiša dešinėje, palaukite penkias minutes ir tada paspauskite žemyn dešinėje jungiklio pusėje.

Patikrinkite maitinimo jungiklį, jei treniruotė treniruotės metu nebeveikia. Jei jungiklis išjungtas, palaukite penkias minutes ir po to paspauskite žemyn dešinėje. Taip pat galite įsitikinti, ar maitinimo laidas neatsilaisvino arba pašalinamas, o po to vėl įdėkite raktą.

Laikydami “stop” mygtuką žemyn kelias sekundes, jei konsolė vis dar šviečia, pašalinus raktą iš mašinos.

Išimkite variklio gaubtą, esantį apatinėje priekaboje, kad pakeltumėte bėgimo takelį, jei norite, kad konsolės ekranas veiktų netinkamai. Paimkite raktą iš mašinos ir atjunkite laidą. Naudokite Phillips galvutės atsuktuvą, kad pašalintumėte penkis sraigtus aplink gaubtu ir pakelkite gaubtą iš mašinos. Pasukite skriemulį prie variklio viršaus, kol magnetas skriemulio šone yra šalia nardymo jungiklio, kuris išsikiša nuo variklio vidurio. Pakeiskite gaubtą, pritvirtinkite varžtus, vėl įjunkite laidą ir įdėkite raktą.

Pakreipkite važiavimo diržą, jei jis yra per trumpas, per daug laisvas arba išlygintas, naudodami šešiakampį veržliaraktį, pateiktą kartu su bėgimo takeliu. Pašalinkite konsolės raktą ir atjunkite maitinimą. Naudodamiesi šešiakampiu veržliarakčiu, pasisukite abiejuose tuščiosios eigos velenėlio varžtams, esančiuose besikartojančiojo dangčio galinėje dalyje, apie ketvirtadalį pasukimo prieš laikrodžio rodyklę, jei diržas yra per trumpas. Pasukite abu varžtus pagal laikrodžio rodyklę apie ketvirtadalį pasukimo, kad priveržtumėte diržą. Pasukite kairįjį ritininį varžtą maždaug pusę pasukimo pagal laikrodžio rodyklę, jei diržas yra per toli į kairę. Pasukite dešinę varžto pusę posūkio, jei diržas pakreipiamas į dešinę.