Svorio mokymo atsargos, kai kenčia nuo perforuoto ausies būgno

Iš traumos, infekcijos ar greito slėgio pokyčio yra skausminga ir silpnėjanti sprogimo ausies būgnė. Tiesiogiai po perforacijos, vidurinė ausis reikalauja laiko audinių atstatymui, o jei yra infekcija, taip pat reikalingas vaistas. Reikia vengti kai kurių galvos padėčių ir judesių. Palaipsnis grįžimas į svorio treniruotes truks ilgą kelią į saugų treniruotę ir vengiant daugiau ausų problemų.

Anatomija

Ausys yra grubiai apibrėžtas kaip trys skyriai. Išorinė ausija yra dalis, matoma galvos šone. Vidurinėje ausyse yra buglatė, membrana, atskirianti vidurinę ausį nuo vidinės ausies. Vidinėje ausyse yra plaukų ląstelės, vadinamos blakstienomis, kurios perveria vibracijas iš bangolos į elektrinius signalus, siunčiamus į klausos nervą. Blauzdos ir nervai yra subtilios struktūros, paprastai apsaugomos bokšteliu.

Gydymas

Jei barbenėlis buvo perforuotas, kreipkitės į gydytoją. Jei atsiranda infekcija ar blakstienų ar nervų pažeidimas, galite prarasti klausą. Gydytojas jums patars, kaip ilgai atleisti svorio treniruotę, kol būgnelis užgims. Tai gali užtrukti kelias savaites, jei vaistas skirtas infekcijai. Gavęs savo gydytojo leidimą, palaipsniui grįžkite į treniruočių procedūrą.

Pratimas

Sunkioji atrama su perforuota banginių kopa, kuri vis dar gydo, turėtų būti vidutinio intensyvumo. Nepakelkite kraujospūdžio per didelis, nes jis veikia spaudimą membranos gydomojoje dalyje. Aukštesnės pakartojimų kiekvieno rinkinio su mažesniu svoriu atveju yra tinkamas protokolas. Pavyzdžiui, suoliuko paspauskite 65 procentus vieno maksimalaus pasikartojimo trimis 12 pakartojimų rinkiniais.

Kraujo spaudimas

Būkite atsargūs, kad galva būtų lygi širdžiai ar aukščiau, kad išvengtumėte padidėjusio kraujo tekėjimo prie ausies, nenuimkite galvos po širdimi. Atlikite mirusiuosius liftai Rumunijos stiliumi, 90 laipsnių juosmeniu juosmens, kaklo nugarka yra tiesi ir neutrali, nenuimkite galvos link kelio. Pilvo darbas kapitono kėdėje, atliekantis kojų pakėlimus, yra geriau, nei gulėti ant grindų.

Negalima plaukti baseine ar atviru vandeniu tol, kol gydytojas nepasakys, kad tai gerai. Tai gali užtrukti iki šešių mėnesių. Tas pats pasakytina ir apie garų kambarį, sūkurinę vonią ar sauną sporto salėje. Jeigu nesilaikysite savo gydytojo nurodymų, padidėsite klausos netekimo riziką.

Plaukimas