Kada kūdikiai sustoja jar maisto?

Kūdikių pirmasis kietas maistas dažnai būna iš stiklainio, ir jie gali toliau maitinti jarred maistą keletą mėnesių ar ilgiau. Kūdikiams skirtuose stiklainiuose tiekiami įvairūs maisto produktai: iš smulkiai supjaustytų vaisių ir daržovių, skirtų kūdikiams, pradedant nuo kietųjų dalelių iki smulkių daržovių ir pirštinių maisto. Kai jūs nustosite pirkti maistą jar yra tikrai jums, bet kai kurios gairės gali padėti jums nuspręsti.

Jarred maisto privalumai

Kūdikių maistas į puodą yra patogus, jūs galite laikyti keletą stiklainių savo vystyklų maiše, kad jūsų kūdikiui visada būtų paruoštas maistas. Kai kūdikiai yra jauni, jie turi valgyti dažnai, todėl malonu turėti nedidelį sveiki maisto kiekį, kad ir kur eitumėte. Kūdikių maistas į indą ateina mažomis porcijomis, tik tinka vaikui. Jūs neturite jaudintis, kad per daug kažko darytumėte ir blogai veikėte. Kadangi tai yra sandariose indeliuose, kūdikių maistas neturi būti šaldomas, kol jis bus atviras, todėl galėsite jį laikyti spinte.

Mokytis valgyti

Kai kūdikiai pirmiausia pradeda kietas, jie turi išmokti valgyti iš šaukšto. Per pirmuosius 4-6 mėnesius kūdikis turėjo tik čiulpia gauti savo maistą. Dabar ji turi perkelti savo burną visiškai nauju būdu. Kūdikiai negali kramtyti maisto, kai jie pirmą kartą pradeda kietąsias medžiagas, todėl jiems reikalingas labai minkštas, beveik skystis. Kai jūsų kūdikis tampa vyresnis, atsiranda daugiau dantų ir ji gerina rijimo meną iš šaukšto. Tada galite pradėti valgyti šiek tiek daugiau tekstūros ir pradėti naudoti minkštųjų pirštų maisto produktus. Galite pirkti maisto į stiklainius vyresniems kūdikiams ir mažiems vaikams, arba galite pradėti duoti porcijas tuo, ką valgote.

Maitinimo saugumas

Net jei 1 metų amžiaus jūsų kūdikis gali valgyti daugiausiai ką galite valgyti, jis vis tiek gali užsikimšti, jei jo maistas yra per sunkus arba gabalai yra per dideli. Jarred kūdikių maistas yra minkštas ir lengvai kramtytas, o gabalai yra labai maži. Jei norite išeiti iš valgomojo stiklinio, įsitikinkite, kad virkite visą savo kūdikio maistą, kol jis minkštas arba duok jam natūraliai minkštus dalykus, pavyzdžiui, bananus. Nupjaukite savo maistą į labai mažus gabalėlius, kad sumažintumėte užspringimo riziką.

Perėjimas iš Jar į lentelę

Maždaug per 8 mėnesius jūsų vaikas tikriausiai pasirengęs pradėti valgyti daugiau tekstūros. Jai daugiau nebereikia išvalyti viso maisto, kad galėtumėte šerti ją iš stalo. Siūlykite minkštus maisto produktus, tokius kaip minkšti sūriai, virti obuolių ir morkų gabaliukai ir O formos grūdai, kurie padės jums tobulinti savikontrolės įgūdžius. Bet koks maistas, kurį duodate savo kūdikiui, turi būti mažesnis nei piršto galas ir jį galima susmulkinti tarp nykščio ir raumeningumo. Jei tai yra per sunku, pavyzdžiui, žalios morkos, išsaugokite ją, kai ji vyresnė. Dabar kūdikis gali valgyti makaronus, mažus gabalėlius mėsos, sriubos ir beveik viską, ką jūs ruošiatės mėsos ir lengva kramtyti. Įsitikinkite, kad jos maistas nėra per karstas, ir likite toli nuo maisto, kuris yra labai aštraus arba riebus. Laikykitės sveiku pasirinkimų ir išvengkite tokių dalykų kaip greitas maistas ir saldūs užkandžiai. Pirmaisiais metais venkite medaus, nes kūdikiams tai gali sukelti botulizmą. Tuo metu, kai jūsų kūdikis yra vienerių metų amžiaus, ji greičiausiai gali valgyti tuos pačius dalykus, kuriuos likusioji šeima valgo, tačiau galbūt norėsite laikyti keletą stiklainių kūdikių maistui ranka, kai jūs patiekate aštrų valgį arba jums reikia kažko Kūdikis kelyje.