Ką galėčiau naudoti ant viršutinės lūpos spuogus?

Viršutinės lūpos spuogas gali būti negražus ir skausmingas. Lūpos yra viena iš labiausiai jautrių kūno dalių, todėl griežtos procedūros gali sukelti bėrimus ir odos sudirginimą. Kai kurie cheminiai preparatai, tinkami veido ir kitų kūno dalių, kelia pavojų, kai jie naudojami ant lūpų, nes jie gali būti nuryti. Norėdami gydyti spuogą ant viršutinės lūpos, pirmiausia nustatykite, ar tai yra spuogas, ar tiesiog kažkas, kuris atrodo kaip vienas.

Šaltos opos

Herpes simplex, dažnas suaugusiems, sukelia lūpų skausmą. Daugeliu atvejų ši herpeso infekcija yra skirtinga lytinių organų pūslelinė forma ir mažai tikėtina, kad ji pasklistų į kitas kūno vietas. Jei skausmas yra raudonas, neryškus ir niežtintis, tai gali būti šaltas skausmas, o ne spuogas. Kadangi kai kurie šalto skausmo sluoksniai gali plisti į kitas kūno vietas, prieš pradėdami gydymą namuose pasitarkite su savo gydytoju. Priklausomai nuo herpeso viruso, jis gali skirti burnos vaistus arba rekomenduoti vietinį gydymą. Jei anksčiau sirgėte šaltkrėmis, pabandykite pasinaudoti be recepto. Šie gydymo būdai paprastai palengvina skausmą ir per kelias dienas išvalo infekciją. Venkite neliesti skausmo ar bučiavosi, kol jis praeis.

Lip Line Pimples

Spuogai dažnai įtakoja lūpų dalį, kai jie atitinka odą ant veido. Šie spuogai yra panašūs į kitus spuogus ir gali būti gydomi spuogų gydymo priemonėmis. Kiekvieną naktį uždėkite gurkšnį iš salicilo rūgšties prie gleivinės galvos. Uždėkite tvarsčius per skausmą, kad užtikrintumėte, jog gydymas nematote miegu. Jei jūsų lūpos tampa sausi ir sudirgę, nustokite gydytis namuose ir kreipkitės į savo gydytoją.

Lūpų spuogai

Gydymas yra sudėtingesnis už lūpų spuogas, kuris nelies veido odos. Nesaugu naudoti spuogų gydymo priemones šiems spuogams, nes lūpos greitai užsidegs ir sunku išvengti gydymo gaivinimo. Vietoj to pabandykite naudoti karštus kompresus, kad sumažintumėte patinimą. Be to, pabandykite dantis dantis ant spuogai. Tai gali padėti pašalinti infekciją ir nėra žalingas prarijus.

Prevencija

Kai žmogus sukūrė herpeso virusą, kuris sukelia šaltkrėtis, sunku užkirsti kelią reintegracijai. Tačiau geriami antivirusiniai vaistai gali padėti. Jeigu pasireiškė dažni, skausmingi protrūkiai, gydytojas gali tai paskirti. Lūpų spuogus galima išvengti tinkamai odos priežiūrai. Užtikrinkite, kad jūs pašalintumėte visą makiažą ir kosmetiką aplink lūpas, nes lengva neskirti šios srities, kai plaunate veidą. Venkite perverti lūpų balzamas, kuris gali užkimšti poras aplink lūpas.