Geriausias valgymo planas greitai metabolizmo

Sveikos medžiagų apykaitos norma yra sveikatingumo ženklas, skatina viską nuo įprastos virškinimo funkcijos ir kūno temperatūros kontrolės iki teigiamų nuotaikų ir miego kokybės. Anot Amerikos tarybos pratimų, padidėjęs metabolizmas gali padėti jums prarasti perteklinį svorį ir palaikyti sveikesnį kūno riebalų kiekį, kad sumažėtų masės santykis. Apgaulė, kad jūsų metabolizmas sulėtėtų, – išlikti nuosekliai ir visą dieną valgyti mažesnius, sveikesnius patiekalus. Tai gali padėti išvengti perdozavimo ir užtikrinti kūno stabilumą. Prieš pradedant bet kokią dietinę programą, visada pasitarkite su gydytoju.

Dažnai maitinimas

Kad padidintumėte metabolizmo veiksmingumą, valgykite dažnai. Kai valgysite vieną ar du valgius per dieną, laikas tarp valgių sukelia jūsų organizmo energijos mažėjimą, kuris gali sulėtinti jūsų medžiagų apykaitą. Kai valgydate kas dvi ar tris valandas, jūsų virškinimo sistema nuolat dirba, kad suskaidytų maisto produktus, dėl kurių metabolitai padidėja.

Mažesnės porcijos

Valgymas dažnai reiškia, kad jūs taip pat turite valgyti mažesnes porcijas. Pasak Amerikos sporto medicinos koledžo, kai valgote per daug per vieną valandą, jūsų kūnas negali apdoroti perteklinių kalorijų ir dėl to gali prarasti insulino bangą, bandydamas atsikratyti kraujo pertekliaus cukraus. Tai gali sukelti riebalų kaupimąsi ir metabolizmo sulėtėjimą. Mažesnių porcijų valgymas gali užkirsti kelią peršalimui ir padeda išlaikyti jūsų metabolizmą nuo insulino smailės. Jūsų gydymo režimas turėtų apimti baltymus ir kompleksinius angliavandenius kiekvieno valgio metu.

Maisto produktų rūšys

Jūsų maisto ruošimo planas turi apimti maistinių medžiagų tankus maisto produktus. Baltymai yra labai svarbūs, nes jie padeda kurti ir išlaikyti liesos raumenų masę, kuriai reikia daugiau energijos iš savo kūno išlaikyti ir gali padėti didinti medžiagų apykaitą. Kai suporuotas su jėgos treniruotės. Geri baltymų šaltiniai yra kiaušiniai, liesos kalakutienos, ankštiniai, žuvies ir vištienos. Sudėtingi angliavandenių šaltiniai – vaisiai, daržovės ir sveiki grūdai – suteikia pluošto, kuris padeda palaikyti gliukozės koncentraciją kraujyje ir apetitą, taip pat veikia jūsų virškinimo sistema. Sveiki riebalai yra svarbūs hormonų, tokių kaip testosteronas, gamybai ir priežiūrai. Hormonai padeda išlaikyti raumenų masę. Geri sveikų riebalų šaltiniai yra alyvuogių aliejus, linų sėklų aliejus, avokadai ir žemės riešutų sviestas.

Kalorijų kiekiai

Kad jūsų maitinimo planą būtų lengviau laikytis, pabandykite suvokti porcijos dydį pagal maistinę medžiagą, kurią valgote. Pavyzdžiui, kiekviena sudėtingų angliavandenių ir baltymų ruošimo operacija turėtų būti maždaug iš korteles. Jūsų sveiki riebalai gali būti panašūs į tris vyno buteliuose esančius gaubtelius. Vizualizuojantis dydžių aptarnavimą lengviau sekti savo porcijas ir padaryti jas taip, kad nereikėtų skaičiuoti kalorijų. Galite kūrybiškai suvartoti savo maistą tol, kol laikosi minėtų maisto produktų ir kitų sveikų alternatyvų. Vengti valgyti druskos ar cukraus ir likti nuošalyje nuo labai perdirbtų maisto produktų, tokių kaip grūdai ir šaldytos vakarienės. Po šių paprastų gairių gali žymiai pagerėti metabolinis veiksmingumas.