Geriausias otc svorio papildų

Kadangi šiuolaikiniai gyvenimai tampa vis spartesni, žmonės kreipiasi į kitas priemones, išskyrus kalorijų apribojimus ir pratybas numesti svorio. Plataus pobūdžio pagalbines svorio netekimo priemones galima rasti vietinėse grožio parduotuvėse, vaistinėse ir sveikatos parduotuvėse. Liaudies, kurie nori gauti pagalbą dėl svorio netekimo per papildymus, turėtų rasti produktų, kurie yra patvirtinti, kad nesukelia nepageidaujamo šalutinio poveikio.

CLA

Konjuguota linolo rūgštis yra natūraliai mėsos ir sūrio mišinys. Pasak Mayo klinikos, “CLA, atrodo, sumažina žmogaus kūno riebalus, tuo pačiu didinant raumenų masę”. Norint nustatyti CLA ir rekomenduojamų kiekių saugumą, ypač žmonėms, turintiems sveikatos sutrikimų, reikia atlikti papildomus tyrimus. Patartina pasikonsultuoti su gydytoju prieš pradedant vartoti CLA.

Chromo Picolinate

Chromo pikolinatas vaidina svarbų vaidmenį daugelyje organizmo medžiagų apykaitos. Pasak ekspertų, “Chromo papildai yra tikėtina saugūs, o tai yra klinikos aukščiausia klasifikacija dėl papildomo vartojimo be recepto”. Manoma, kad chromas sumažina apetitą ir padidina medžiagų apykaitos greitį, tuo pačiu prisidedant prie lieso audinio augimo, tačiau nepakanka įrodymų, kad šie teiginiai būtų pagrįsti.

Žaliosios arbatos ekstraktas

Žaliosios arbatos ekstrakto turtinga istorija yra plačiai naudojama su nauda, ​​įskaitant širdies sveikatą ir diuretikų poveikį. Merilendo universiteto medicinos centras sako: “Be recepto vaistažolių papildai gali padėti mažinti svorį vidutinio sunkumo ar nutukusių žmonių”. Pasak UMMC, “galingi antioksidantai, žinomi kaip katechinai, yra atsakingi už svorio netekimo poveikį”. Tyrimai taip pat nustato, kad žalioji arbata kofeino gali būti svarbi svorio netekimui.

5-HTP

5-hidroksitriptofanas arba 5-HTP, gaunamas iš aminorūgšties triptofano, kuris paverčia cheminiu pavadinimu serotoninu. Merilendo universiteto medicinos centras sako: “Padidėjęs serotonino kiekis smegenyse gali sumažinti cukraus ir maisto cravings”. Kadangi 5-HTP nėra maisto produktuose, papildai būtini alkio kontrolei ir kovai su svorio netekimu.

Įspėjimas

Prieš pradėdami vartoti bet kokį svorio netekimo priedą, būtina pasikalbėti su gydytoju. Siekiant užtikrinti saugumą, atsižvelgiama į veiksnius, įskaitant esamas sveikatos būklę ir ligos istoriją. Nedelsdami praneškite gydytojui, jei pasireiškia bet koks šalutinis poveikis.