Geriausi papildai, skirti 50 metų amžiaus vyrų raumenims statyti

Kaip jums amžius, jums reikia kovoti su sarkopenija ar su amžiumi susijusių raumenų nuostolių. Nors tai yra dažniausia tiems, kurie sulaukia 55 metų amžiaus, simptomai gali prasidėti anksčiau. Pradedant anksti išvengti šios sąlygos yra atsargus žingsnis. Kartu su subalansuota mityba ir gerai išplėtotu pratybų programa, papildai gali padėti išvengti raumenų praradimo, kai jūs amžiaus. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami vartoti bet kokią dietą, mankštintis ar papildyti.

Senstant, raumenų baltymų sintezė ar gebėjimas iš baltymų šaltinių raumenis atstatyti ir kurti, mažėja. Norėdami to išvengti, padidinkite baltymų kiekį. Jei jūs negausite ne mažiau kaip du kartus neaktyvių individų baltymų, jums teks sunkiau išlaikyti, jau nekalbant apie raumenų masę. Gaukite tiek daug baltymų, kiek galite, iš visų maisto produktų, tokių kaip liesos gabalėliai jautienos, žuvies, vištienos, pieno ir kiaušinių. Baltymų purškimas tarp valgio yra patogus būdas padidinti dienos baltymų kiekį.

Kaip jums amžius, jūsų gebėjimas gaminti steroidinių hormonų mažėja. Steroidiniai hormonai, tokie kaip testosteronas, pirminis raumenų kaupimo hormonas, gaminami iš pakeistų dietinių sterolių. Tai reiškia, kad jūsų organizmui reikia gaminti tam tikrą kiekį riebalų ir cholesterolio, kad gautų testosterono. Mažai riebios dietos apriboja tai, todėl riebalai iš sveikų šaltinių, tokių kaip polinesočiųjų riebalų, pavyzdžiui, alyvuogių aliejaus. Jei per riebius žuvis ir riešutus per daug sunku gauti pakankamai, papildykite juos pagrindinėmis riebalų rūgštimis, tokiomis kaip žuvų taukai ar linų aliejus. Abu yra kapsulėse ir skystoje formoje. Skysčiai gali būti pridedami prie jūsų baltymų kokteilių, tačiau linų aliejus gali drastiškai pakeisti jūsų purtyklės skonį.

Kaip jums amžius, jūsų rizika susirgti riebalais ir cholesterolio sukeltomis ligomis padidėja. Jei jūs daug nevalgote raudonos mėsos, jūs negaunate dietinio kreatino, kuris padeda užtikrinti trumpalaikę energiją labai reikalingam fiziniam aktyvumui. Pasirenkant papildomą rep arba du sunkiau, nes jūs amžiaus, bet kreatinas lengviau. Nors jūs natūraliai gamina apie 2 g kreatino per dieną, papildomi penkios gramos gali kompensuoti bet kokį mitybos trūkumą, kurį gali patirti. Jis taip pat gali būti sumaišytas su jūsų baltymų kokteiliais, nepažeidžiant skonio.

Oksidacinis stresas sukelia laisvuosius radikalus, kenksmingus atomus, kurie trikdo sveiką ląstelių sintezę. Alfa-lipoinė rūgštis yra antioksidantas, atvirkštinis oksidacinis stresas ir gliukozės šalinimo agentas. Gliukozės šalinimo agentai padeda perduoti cukrų į raumenis. Kaip jums amžius, sumažėja jūsų streso lygis ir sugebėjimas atsigauti nuo laisvųjų radikalų sukelto streso ir oksidacijos. Alfa-lipoinė rūgštis ne tik padės jums išvalyti atliekas iš jūsų sistemos, ji padės jums efektyviau suvartoti cukrų ir labiau išnaudoti savo mitybą.

Baltymas

Riebalai

Kreatinas

Alfa lipoinė rūgštis