Geriausi adhd papildai

Marylando medicinos centro universitete teigia, kad maždaug 3-5 proc. Visų vaikų diagnozuota ADHD ar dėmesio trūkumo hiperaktyvumo sutrikimas. Berniukai labiau linkę parodyti simptomus nei mergaitės. Simptomai dažniausiai yra žmogaus negalėjimas susikaupti, hiperaktyvumas ir impulsas. Gydymo metodai dažnai apima receptų ir elgesio terapijos derinį. Tyrimai šiuo metu vykdomi papildomų vaistų vartojimo ADHD pacientams srityje, ir buvo daug prieštaringų rezultatų; visada pasitarkite su savo gydytoju, prieš pridėdami papildomą dietą.

Cinkas yra vienintelis priedas, kuris rodo didelį ADHD simptomų valdymo pažadą. Nustatyta 2009 m. “Neuroterapijos ekspertizės apžvalga” paskelbta ataskaita. MedlinePlus teigimu, kai kurie tyrimai parodė, kad ADHD sergančiųjų kraujyje išmatuota cinko koncentracija yra mažesnė nei kitų vaikų kraujyje, o priedas gali pagerinti kai kuriuos simptomus, nors daugelis šių atvejų pasitaikė tik Vidurio Rytų šalyse, kur cinkas Trūkumas yra labiau tikėtina.

Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, taip pat trūksta dabartinių tyrimų, kuriuose nagrinėjamas omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių koncentracijos kraujyje padidėjimas sergantiems ADHD pacientams. Kai kurie tyrimai parodė, kad šių nepakeičiamų riebalų rūgščių, kurios yra svarbios tinkamam elgesiui, lygis yra mažesnis ir vaikams, turintiems ADHD. 2006 m. Paskelbtame tyrime “Prostaglandinai, leukotrienai ir esminės riebalų rūgštys” nustatyta, kad papildant aliejų su omega-3 riebalų rūgštimis, kurių sudėtyje yra omega-3, vitaminas C papildo hiperaktyvumo ADHD simptomus.

Neseniai atliktame 2010 m. “Lipidų sveikata ir liga” paskelbtame tyrime vaikams, sergantiems ADHD, nustatyta, kad omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių, magnio ir cinko derinys visuotinai sumažina simptomus. Tyrėjai taip pat nustatė, kad šiame tyrime nebuvo jokių nepalankių reakcijų, todėl šių papildų derinimas gali būti saugi rekomendacija pagal gydytojo nurodymus.

Geležies papildai gali būti naudingi tiems, kurie turi ADHD. Tai gali būti dėl to, kad ADHD simptomai yra panašūs į tuos, kuriems yra geležies trūkumas, teigia Merilendo universiteto medicinos centras. Tačiau, jei jūsų vaikas turi įprastą geležies kiekį, papildai gali būti toksiški, todėl pirmiausia pasitarkite su gydytoju.

Cinkas

Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgštys

Magnis

Geležis