Kokios naudos yra uždarame baseine mokyklose?

Vidinis baseinas atveria duris sporto galimybėms, kurias galima mėgautis metų metu, nesirūpinant dėl ​​nepalankių oro sąlygų, pvz., Sniego, stipraus vėjo ar žaibo. Nesvarbu, ar pradedantysis, ar patyręs plaukikas, uždaras baseinas leidžia kiekvienam mokiniui naudotis fizine lavinimo klasese vandens pramogomis. Be reguliarių fizinio lavinimo pamokų, studentai gali mokytis ir užsiėmimų metu, pvz., Konkurencinio maudymosi ir vandens polo.

Maudymosi mokymas

Jūsų vaikas natūraliai gali būti traukiamas į vandenį, tačiau ji taip pat gali būti pavojinga ir gyvybei pavojinga patirtis, jei ji nėra apmokyta vandens saugos srityje. Mokant pagrindinius maudymosi pagrindus PE klasėje ar po mokyklos programos, užtikrinama, kad ji yra įsitraukusi į saugią vandens patirtį. Kai ji išmoko plaukti, instruktorius gali pereiti į kvėpavimo pamokas ir kaip tinkamai išlaikyti savo kvėpavimą po vandeniu. Tai yra pradinis taškas, kaip išmokti plaukioti, plaukti ir dalyvauti vandens veiklos pagrindai. Ne tik tinkamas vandens mokymas mokys jūsų vaikui, kaip plaukti – mokymasis ir vandens saugumas padeda išgelbėti gyvybes.

Fizinis lavinimas

Amerikos taryba pratyboms siūlo, kad vaikams ir paaugliams kiekvieną dieną turėtų būti iki 60 minučių. Vidinis baseinas mokykloje suteikia mažai įtakos alternatyvą studentams, kurie gali turėti sveikatos problemų ir negali dalyvauti važiuojant ar kitose lauko veiklos srityse. Nors maudytis, studentas gali deginti iki 511 kalorijų per 60 minučių. Ji taip pat dirba daugelyje raumenų grupių, gerina lankstumą ir padidina raumenų jėgą.

Visą gyvenimą

Plaukimas yra visą gyvenimą trunkanti veikla, kai jūsų studentas mokosi plaukti, ji gali toliau plaukioti likusiai savo gyvenimo daliai. Įtraukiant kasdienį vandens mitybą, jūsų vaikas gali netekti antsvorio arba nutukęs. Jei ji šiuo metu turi antsvorio, ji tikriausiai praras svorį per mokslo metus, reguliariai kasdien vykdydami vandens užsiėmimus ir vykdydami kitą veiklą. Tai gali padėti išvengti 2 tipo diabeto, aukšto kraujospūdžio ir širdies ligų atsiradimo.

Po mokyklos veiklos

Dalyvaudamas sporto uždarymo metu uždarame baseine, jūsų vaikas gali konkuruoti su savo bendraamžiais, išmokyti jam tapti komandos nariu ir gerai sportuoti. Sportas, įskaitant maudyklą ir vandens polo, taip pat sumažina jo galimybę atsidurti sunkumų, išlaikydamas jį užsiėmęs ir neleidžiantis jam turėti per daug laiko savo rankose. Kai kurios mokyklos nuomoja savo poilsio vietas, įskaitant baseiną, kitoms bendruomenės ir sporto organizacijoms, kurios gali gauti papildomų pinigų mokyklos rajonui.