Futbolo įrangos istorija

Amerikos futbolas pirmą kartą pasirodė koledžo miesteliuose. 1870 m. Kolegijos pradėjo rengti varžybas tarpusavyje dėl žaidimo, kuris labai panašus į šiuolaikinį regbio žaidimą. Walter Camp vėliau pristatė žaidimo taisykles, kurios pradėjo žaidimą šiuolaikinio reinkarnacijos link. Taip pat, kaip per keletą dešimtmečių žaidimas vystėsi, todėl, kai konkuruoja, žaidėjai dėvi.

Maltos odos šalmai, vadinami “galvos diržais” ir dėvimi dar 1900 m., Buvo reti. Jie pirmiausia buvo skirti ausims apsaugoti, tačiau visa ausų dalis buvo sunku bendrauti. Nuo 1915 iki 1917 m. Buvo įvestos pirmosios pilvo kaukolės apsaugos šalmai. Naujausia versija pasižymėjo ausies skylėmis ir pakaba, kad šalmas liktų tiesiai ant žaidėjo galvos. Sudėtingesnė oda, pridėta minkštinimo, kartu su daugiau ašarų formos, išsivysčiusios 1920 ir 1930 m. Pirmieji plastikiniai šalmai buvo pristatyti 1939 m., O vėliau buvo pridėta viena veidrodinė juosta. Būtent tuo metu NFL padarė šalmus privalomu. Nuo septintojo dešimtmečio iki dabar, futbolo šalmai pakeitė savo sugebėjimą įsisavinti poveikį. 1970 m. Internetinis interjeras buvo pakeistas putų ląstelėmis. Kai kurie šalmai naudojo oro vožtuvus, kad sukurtų tinkamą talpą. Naujausia naujovė – tai poliuretano “dangtelis”, kuris tinka šalmui šalia, naudojant papildomą apsaugą nuo suspaudimų.

Pirmuose futbolo žaidimo etapuose žaidėjai patyrė piktinančius savo komandos draugams, norėdami apgailėtinti savo molėskines uniformas. 1950-aisiais vis populiaresni pečių blokeliai iš pradžių susideda iš odos, suvertos kartu. 1960-aisiais kietas plastikas ir putos pakeitė odą. Nauji trinkelės pagerino apsaugą nuo pečių ir šonkaulių pažeidimų, tačiau naujausi Nacionalinės treniruoklių asociacijos tyrimai nustatė, kad medžiaga sustiprino perkaitinimą sportininkams. 2002 m. Buvo įdiegti NASA sukurti sintetiniai pluoštai, todėl pečių kilimėliai buvo lengvesni ir lengviau kvėpuoti. Floridos universitetas sukūrė temperatūros valdymo sistemą, leidžiančią žaidėjui būti prijungtas prie oro pompos. Siurblys purškia šaltą, sausą orą į oro kanalus padėkliuose, efektyviai kurdamas oro kondicionavimo sistemą.

1890 m. Futbolo kelnės paprastai buvo pagamintos iš griežtos drobės medžiagos, o šviesos pluoštas buvo įstrigęs į šlaunies ir kelio plotą. Siūlomos klubo šluostės taip pat yra 1890-ųjų. Kojinių dizainas, kelio ilgis su nėrinių skraiste ir medžiaga mažai pasikeitė per 1950-ых. Šlaunų kilimėliai pradėjo gaminti iš griežtesnių medžiagų, o kelio kilimėliai pradėjo gaminti iš putų. Kelnės taip pat buvo suprojektuotos su vidinėmis “kišenėmis”, kad būtų laikomos trinkelės. Hip ir tailbone padėkliukai taip pat buvo pagaminti iš sunkių putų, o vėliau ir kietų plastikų, nes technologija pagerėjo. Šiandienos futbolo kelnės, išlaikant originalų dizainą, yra pagamintos iš nailono medžiagų, kad būtų patogiau.

Pirmą kartą sukurta siekiant suteikti komfortą dviračių žirgų lenktynininkams, kurie važiuoja Bostono, sporto sirgalių ar bėgių bėgio trasos goblinėmis gatvelėmis, buvo išrastas 1874 metais. 1927 m. Buvo pridėta apsauginė plastikinė puodelė. 1980-aisiais ir dešimtmečiais kompresoriniai šortai pakeitė sportinę sirgalį , Bet tai vis dar yra gyvybiškai svarbi futbolo žaidėjų įrangos dalis.

Šalmas

Pečių bloknotai

Kelnės

Atletiškas puolėjas