Aukščiausios klasės aerobikos batai

Nors terminas “aerobika” tinka bet kuriai kardiologinei būklei būdingai veiklai, pavyzdžiui, bėgimas, vaikščiojimas, plaukimas ar dviračiais, aerobiniai batai yra labai specializuotos avalynės rūšys. 21-ojo amžiaus sportinė batų pramonė gamina konkrečius batus beveik kiekvienai veiklai, o aerobiniai batai yra skirti sporto salėms aerobikos užsiėmimams, tokiems kaip stalo aerobika, Zumba ir džiazo šokių treniruotės bei batų stovyklos treniruotės. Kryžminiai treniruokliai, skirti tiems, kurie treniruojasi įvairiais būdais sporto salėje, kartais sugrupuojami į aerobikos batų kategoriją. Aerobikos ir kitų sportinių batų modeliai dažnai keičiasi, todėl toliau nurodyti modeliai gali būti pasenę, nors jie vis dar gali būti prieinami internete.

American Orthopedic Foot & Ankle Society sako, kad aerobiniai batai yra sukurti taip, kad būtų užtikrintas papildomas minkštinimas pagal jūsų kojos rutulį, o tai ypač pabrėžiama aerobinių užsiėmimų metu. Turėtumėte pasirinkti lengvuosius batus, kurie yra suprojektuoti su dideliu šoninio valdymo laipsniu, nes aerobikos užsiėmimai reikalauja dažnai judėti iš vienos pusės į priekį ir atgal. Bėgiojantys arba vaikščiojantys batai neteikia tokios visapusiškos paramos, todėl jų nenaudokite aerobikos užsiėmimams.

Populiariausių aerobinių batų kirtikliai iš “Shape Magazine” yra “Nike” ir “Asics” modeliai. “Nike” avalynėje yra daugiasluoksnės grioveliai, lankstus aksesuaras, kuris sulenktų visomis kryptimis ir puikus kulnas. Šios savybės suteikia batai ypatingą gerą pasirinkimą kikboksoriams ir kilpams. “Asics” avalynė naudoja gelį po kulnais ir priekine galva, kad būtų galima puikiai sušvelninti. Kampas taip pat yra gerai pamuštas ir išorinis yra apsaugotas nuo slydimo.

“Fitness” žurnalas išsiuntė 140 moterų, norėdamas išbandyti sportinius batus, ir išskyrė trijų aerobinių batų modelių, skirtų ypatingai pagirti. “Sidi” avalynė atkreipė didelį dėmesį į platesnį priekinį ir kūginį kulną, leidžiančią jūsų koją išlikti vietoje, o jūsų pirštai nesijaudinti. “Nike” avalynė turi beveik vientisą viršutinę dalį su papildoma šonine parama lengvame batai, kuri ypač naudinga “Zumba” ir kitoms šokių aerobikos klasėms. Jei esate į batų stovyklos treniruotes ar kikboksą, “Reebok” batų pritvirtintas putų indas ir erdvus tualetinis dėžutė padės jums šypsotis.

Aukščiausio lygio aerobinis batas netinka jums gerai, jei jis netinkamai tinka. Specialiosios chirurgijos ligoninė Niujorke pabrėžia, kad batas turi atitikti jūsų pėdos formą. Sporto batelio padais gali būti tiesios, pusiau išlenktos arba išlenktos. Jūsų kojos gali būti pernelyg pilkos spalvos ir nulenkti į vidų, kai vaikščioti ar nepažeisite ir nulenkite į išorę. Įsitikinkite, kad pasirinktas aerobinis batas leidžia jums nulaužti pirštus ir suteikti 1/4 – 1/2 colio tarpo tarp jūsų ilgiausio piršto ir bato pabaigos. O jei batų pasukimas pernelyg lengvai, tai nepalaiko šoninių ir sukimo judesių, reikalingų sportui, pavyzdžiui, teniso ar aerobikos, tipui.

Aerobikos ypatumai

Shape Up

Gaukite “Fitness”

“Legit Fit”