Vitaminas b ir magnis dėl migrenos

Migrena yra galvos skausmas, būdingas pulsuojantis ar pulsuojantis skausmas, kuris dažniausiai pasireiškia vienoje galvos dalyje. Kai kurie migrenos sutrikimai taip pat patiria regos sutrikimų ir pykinimą. Jūs galite padėti apsisaugoti nuo migrenos, išvengiant migrenos sukėlėjų poveikio, kuris gali būti stresas, tam tikri maisto produktai, ryškios šviesos ir alkoholis. Jei dažnai pasireiškia migrena, gydytojas gali skirti vaistus nuo jų. Vitaminas B-2 ir magnis taip pat gali padėti išvengti migrenos, nors įrodymų, kad tai yra ribota. Pasitarkite su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėju prieš pradėdami vartoti papildų.

Magnis yra būtinas mineralas, kurio organizmas turi atlikti keletą biocheminių procesų, įskaitant DNR ir baltymų sintezę, ląstelių signalizaciją ir energijos gamybą. Jis taip pat gali atlikti svarbų vaidmenį astmos, hipertenzijos ir osteoporozės profilaktikai ir gydymui. Merilendo universiteto medicinos centras priduria, kad jis gali sumažinti migrenos priepuolių dažnumą. Vitaminas B-2 yra vandenyje tirpus vitaminas, kuris vaidina keletą fiziologinių procesų, įskaitant odos funkciją. “Medline Plus” priduria, kad kartais ji taip pat padeda išvengti migrenos.

Magnis yra įvairiuose maisto produktuose, įskaitant tamsiai žalius daržoves, riešutus, jūros gėrybes ir mėsą. Taip pat galima įsigyti dietinį priedą. Daug maisto produktų yra vitaminas B-2. Pienas, kiaušiniai ir žalios daržovės yra turtingi šaltiniai. Kaip ir magnis, vitaminas B-2 taip pat yra maisto papildas. UMMC siūlo kasdien nuo 200 mg iki 600 mg magnio ar 400 mg vitamino B-2, kad būtų išvengta migrenos.

Klinikinio tyrimo, paskelbto 2008 m. Birželio mėn. “Magnio tyrimų” žurnale, rezultatai rodo, kad magnis yra veiksmingesnis už placebą migrenos dažnio ir sunkumo mažinimui. Autoriai daro išvadą, kad tai gali būti veiksmingas profilaktinis gydymas. 2004 m. Liepos mėn. “Europos neurologijos žurnalas” paskelbto tyrimo rezultatai rodo, kad vitaminas B-2 sumažina migrenos dažnį, bet ne sunkumą.

“Medline Plus” teigia, kad vitamino B-2 papildymas gali būti saugus, nors didelės dozės gali sukelti viduriavimą. Nevartokite daugiau nei 1,4 mg per parą, jei esate nėščia, arba 1,6 mg per parą, jei maitinate krūtimi. Didelis magnio kiekis gali sukelti mėšlungį, viduriavimą ir pykinimą. Jis taip pat gali sąveikauti su kitais vaistais, kuriuos galite vartoti, įskaitant digoksiną ir tetraciklino antibiotikus.

Savybės ir galimos naudos

Šaltiniai ir dozavimas

Moksliniai įrodymai

Saugos sumetimais