Kokie raumenys veikia treadmill?

Kieratūris gali būti vienas iš labiausiai naudingų treniruoklių įrangos, skirtos sveikai širdžiai ir gerai apibrėžtai apatinei kūno daliai. Norėdami maksimaliai išnaudoti savo bėgimo takelius, sužinokite, kaip keisti jo naudojimą, norint nukreipti konkrečius raumenis.

Įprastinė vaikščiojimas ir važiavimas

Įprasto bėgimo takeliu metu jūs įdarbinate hamstringas, keturkampius, blauzdiklius, veršelius ir, kiek mažiau, gluteus medius ir gluteus maximus. Vykdant vaistą intensyvėja vaikščiojimo metu naudojamų raumenų įdarbinimas ir padidėja gleivinių raumenų naudojimas. 2012 m. Viskonsino universiteto Madisono universitete atliktame tyrime, kuris paskelbtas “Gaidoje ir padėtyje”, nustatyta, kad ginekologinių raumenų įdarbinimas vykstant darbui žymiai padidėja greičiau.

Pasivaikščiojimas

Kai padidinsite bėgio trasos pylimą, sustiprinsite kojų raumenų aktyvavimą. 2011 m. Kolorado universiteto atliktame tyrime, paskelbtame “Gaidoje ir padėtyje”, nustatyta, kad vaikščioti 9 laipsnių kampu aukštyn, gali žymiai padidinti gluteus maximus, keturgalvių ir veršelių įdarbinimą.

Uphill Backwards Walking

Pasak aukščiausiosios fizinės terapijos ekspertų, sulėtindami jūsų greitį ir padidindami nuolydį 7-10 proc., Vaikščioti atgal gali atkurti pusiausvyrą tarp raumenų, kurie dažnai perauga įprastais vaikščiojimais ir važiavimu. Atgalinė vaikščiojimas gali būti naudingas jūsų kojoms, veršeliams ir kojų raumenims, kad paskatintų sveikesnį eiseną ir geresnę padėtį. Pasitraukus atgal, vaikščiojimas ir važiavimas gali sumažinti jūsų kulkšnies įbrėžimų riziką.