Kokie raumenys daro bicepsą?

Dideliam ginklui reikia daugybę amunicijos, o bicepso garbanotieji duos jums visus šovinius, kuriuos reikia išpūsti varžybose paplūdimyje ar sporto salėje. Bicepso garbanojoje yra daugiau raumenų nei jūs galvojate. Kai jūsų brachialis, deltos pirštinės, pleištai ir lankstyklės įsitraukia ir dirba vieningai, jie gali prisidėti ne tik prie nustatytų viršutinių ginklų, bet ir dilbių bei pečių.

Jūsų bicepso brachii raumenys (ilga galva) yra pritvirtintas prie jūsų pečių ašmenų (apatinės dalies) dviem vietomis. Ši dviguba konfigūracija atsispindi pavadinime “bicepsas”, tai reiškia dvi galvas. Tai eina žemyn palei savo viršutinės rankos kaulą (klubą) ir įterpia sausgyslė ant apatinės rankos kaulo (spindulys). Kai sutartis, jūsų dilbis yra ištrauktas, rankos lenkimas alkūnėje.

Jūsų brachialis raumenys sėdi po biceps brachii. Tai ilgas raumenys, kuris prailgina alkūnę. Jis sujungia jūsų viršutinę ranką su kauliu (dilbis) į ilgą dilbio kaulą (linu). Jūsų brachioradialis raumenys padeda brachialis, sulenkiant alkūnę, ir sujungia sąnario kaulus su trumpu apatine sąnario kaulu, vadinamu spinduliu.

Deltos raumenys yra suapvalintas raumenis, kuris kreivosi aplink išorinę peties ir rankos dalį. Raumenys suformuoja trikampio formą, kurios pločio trikampio dalis pritvirtinta prie jūsų peties ašies (apatinės dalies) ir jūsų raumenys (ramentai) prieš pradedant vaikščioti žemyn iki savo dilgčiojimo kaulo. Deltos yra atsakingos už jūsų rankos sukimą ir pakėlimą į šoną.

Yra keletas prailginimo raumenų, kurie eina palei dilbį, per savo riešą su rankos kaulo (klubos kaulo) susiejimas su ranka. Tarp riešo pleišto raumenų yra capri ulnaris, digiti minimi (prijungtas prie jūsų mažojo piršto), digitorum, indicis (kuris padeda prailginti riešą), pollicis brevis (prijungtas prie nykščio) ir retinaculum of Ranką, kurią sudaro riešo stora pluoštų grupė.

Flexor raumenys padeda sumažinti kampą tarp poros kaulų. Lieknėjimo raumenys, naudojami bicepso raištyje, priverčia alkūnę į ranką, nusileidžia į dilbį. Jūsų karpi radialis ir carpi ulnaris sulenktų riešą iki dilbio, o jūsų digitorum profundus ir “superficialis flexor” raumenys priverčia jūsų dilbio kaulus į kaulus pirštais, leidžiant jiems užsikimšti.

Biceps Brachii

Brachialis ir Brachioradialis

Deltos raumenys

Riešo Extensors

Flexors