Kokie raumenys atlieka hantelį?

Hantelis yra jūsų viršutinės kūno pratybos. Norėdami, kad jūsų alkūnės galėtų judėti už liemens, atlikite pratimą ant stendo. Hantelis skrandys pirmiausia dirbs jūsų krūtinėje ir pečių raumenyse, tačiau jis taip pat turės tam tikrą stiprėjantį poveikį kitiems raumenyse ir nugaroje. Jei norite įtraukti kai kuriuos pilvo darbus, atlikite pratimą ant stabilumo kamuolys.

Judėjimas

Atlikite savo hantelio skraidymą puikiai, kad užtikrintumėte tinkamą raumenų darbą. Atsigulkite ant svorio stendo. Turėdami hantelius savo rankose, ištieskite rankas, kad nukreiptumėte link lubų. Švelniai sulenkite rankas, o delnus – vienas prieš kitą. Švelniai sudrėkinkite savo rankas, kai atsigaižiate rankomis, kartu nuplėškite pečių ašmenis. Nuleiskite savo kumščius, kol jie bus tik virš jūsų krūtinės aukščio. Kadangi lenkimas rankoje nesikeičia, jūsų kumščiai turi būti labai platus žemiausioje pratybų vietoje. Lėtai grįžkite į pradinę padėtį. Atlikite tris 12 pakartojimų rinkinius.

Deltoidai

Viena iš pagrindinių raumenų grupių, veikusi hanteliu, yra jūsų deltoidiniai raumenys jūsų pečių. Jūsų deltoidės prasideda nuo pečių ašmenų ir raumenys plečiasi per petį, pritvirtinami prie viršutinės rankos kaulų. Su šiais raumenimis praturtinkite, sulenkite ir pasukite ranką. Kasdieniniame gyvenime jūs naudojate deltomis, kad padėtumėte pakelti dalykus. “Humbbell fly” veikia priekinių ir vidurinių deltoidinių raumenų dalių, o antrą kartą stiprina jūsų galines deltoidijas pečių galuose.

Kukurūzai

Hantelis skristi taip pat nukreiptas į krūtinės raumenis. Tiek pectoralis minor, tiek ir daugelis sunkiai dirba, kai darote hantelius. Jūsų krūtinės prasideda krūtinės viduryje ir baigiasi link peties ir plaštakos. Jūs naudojate juos, kai perkeliate pečių, kad stumtumėte kažką, arba, kai grįšite nulaužti nugarą. Kai darote hantelius, dirbate abu krūtinės raumenys: didesnis pectoralis majoras ir mažesnė pectoralis minor.

Dirbau antriniai raumenys

Nors pagrindinis hantelio sklidimo tikslas yra ant krūtinės ir pečių, raumenys įtrauks į rankas ir atgal. Tavo rombiniai raumenys, tarp jūsų stuburo ir peties, iš treniruotės treniruojasi. Jūsų šerato priekiniai raumenys, kurie jungia jūsų krūtinės ląstą prie peties, taip pat turi tam tikrą hantelis. Galiausiai, jūsų rankos rotacinės rankos, susietos su pečiu, ir jūsų viršutinės rankos bicepso raumenys raumenys parenkami kai kurių treniruočių nauda iš hantelis.