Kokia yra geriausia medžiaga krepšinio styginių fone?

Krepšinio fonas, vadinamas backboards, gali būti pagamintas iš daugelio rūšių medžiagos. Geriausi jūsų žalvario fone naudojamos statybinės medžiagos priklauso nuo numatomo jūsų “backboard” naudojimo, o profesionaliems ir mėgėjų teismams yra skirtingų standartų. Kai įvertinsite savo poreikius, nugarinės medžiagos pasirinkimas taps daug paprastesnis.

Oficialiems žaidimams naudojami atvirukai turi skirtingus reikalavimus, palyginti su atvirų dangčių, naudojamų kasdieniam namuose. Kaina taip pat tampa faktoriumi, nes paprastoji atraminė medžiaga, pvz., Mediena, bus kur kas pigesnė nei pasirinktinis stiklo pluoštas.

Populiariausi krepšinio organizacijos, tokios kaip NBA, NCAA, WNBA, turi turėti skaidrias backboards. Taip yra todėl, kad oficialūs žaidimai dažniausiai yra televizoriai arba jie gali pasigirti vaizdais į teismą, kurie būtų neaiškūs nepermatomais atramais. Skaidrios grindų dangos paprastai yra pagamintos iš grūdinto stiklo ar stiklo pluošto. Vidurinių mokyklų lygos ir treniruoklių salės gali nesinaudoti permatomomis bagažinėmis, atsižvelgiant į jų sėdynių išdėstymą.

NBA apibūdina tam tikras taisykles dėl skaidrių atraminių dangų. Tiksliau, atraminiame dangtelyje turi būti 2 colių storio balto kontūro stačiakampis, pastatytas lentos viduryje, už žiedo. Stačiakampio matmenys turi būti 24 colių pločio ir 18 colių aukščio.

Paprasta mediena yra nebrangus pasirinkimas nepermatomas nugaros. Fanerą galima supjaustyti, formuoti ir dirbti santykinai lengvai, kad atitiktų specifikacijas. Turėkite omenyje, kad nors fanera yra pigi, ji gali būti gana neskuba, jei paliekama kaip vienas lapas. Jūs galite padidinti dugno vientisumą, dvigubai padidindami storį: paprasčiausiai pritvirtinkite antrasis faneros lapo lakštas su tais pačiais parametrais.

Kurdami krepšinio atlošą, nepamirškite, kad tiksliai reikalingos specifikacijos yra ir atlošo, ir lankelio matmenims. Atsarginiai skėčiai dažniausiai yra stačiakampis, matomas 6 pėdų pločio ir 3,5 pėdų aukščio. Ant ratlankio turi būti 18 colių skersmens, matuojant nuo vidinio ratlankio krašto. Oficialūs lankai yra 10 pėdų aukščio, matuojant nuo apvalios apačios iki žemės. Neoficialūs žiedai gali būti lengvai pritaikyti prie teismo poreikių.

Jei statysite lauko žaidimų aikštelę, tai tinkamos atlošo pasirinktys – fanera ir akrilas. Jūros fanera yra ypač patvari, atspari deformacijai ir žalai aplinkoje. Jei einate akrilo keliu, geriausias pasirinkimas yra sunkios rūšies, pavyzdžiui, “Plexiglass” arba “Lucite”.

Būsto tikslas

Skaidri grįžtukai

Skaidrios grunto taisyklės

Neperšlampami atlošai

Dydis ir matavimai

“Backyard Backboard” medžiagos