Kas yra biotinas forte?

“Biotin Forte” yra daug vitaminų papildas, kurį galima įsigyti “Integrative Therapeutics, Inc.” arba “ITI”, ir “Enzymatic Therapy, Inc.” – šešėlinės kompanijos, priklausančios pagrindinei “Schwabe” Šiaurės Amerikos bendrovei. ITI prekės ženklą galima įsigyti licencijuotų sveikatos priežiūros specialistų. Fermentinio terapijos prekės ženklas parduodamas natūralių maisto produktų parduotuvėse ir daugelyje nepriklausomų maisto produktų parduotuvių.

Ingridientai

Biotin Forte yra sudarytas iš devynių ingredientų ir yra paženklintas kaip vegetariškas, be glitimo ir laboratoriškai ištirtas. Kaip rodo jo pavadinimas, papildyme yra daug biotino – apie 16 kartų didesnė už dienos vertę – taip pat ir kitus vitaminus B. Jame taip pat yra vitamino C ir pantoteno rūgšties. “Biotin Forte” su cinko priedu prideda 200 procentų cinko dienos vertės.

Biotinas

“National Institute of Health” “Medline Plus” tarnyba praneša, kad biotinas randamas mažuose kiekiuose įvairiuose maisto produktuose. Jei to nepakanka, gali pasireikšti tokie simptomai, kaip plaukų slinkimas, plaukų spalvos praradimas arba raudonas blyškimas po akis, nosį ir burną. Jūs taip pat galite patirti depresiją, niežėjimą, haliucinacijas ar dilgčiojimo pojūtį rankose ir kojose. “ITI” parduoda “Biotin Forte” kaip “sveiką odos ir plaukų formą”, kuri “palaiko nervų sistemą ir kraujotakos sistemos sveikatą”.

Efektai

“Medline Plus” teigimu, biotino papildai gali būti naudojami biotino trūkumų, kurie kartais yra susiję su nėštumu, ilgalaikiu šermukštoriumi, greitu svorio mažėjimu ir prasta mityba, prevencijai ir gydymui. Sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai taip pat gali rekomenduoti biotino papildus plaukų slinkimui, trapiems nagams, seborėjiniam dermatitui kūdikiams, diabetui ir lengvam depresiškumui gydyti.

Kiti B vitaminai

Biotin Forte taip pat yra kitų vitaminų B – tiamino, riboflavino, niacino, B6, folio rūgšties ir B12. Medline Plus praneša, kad vitaminai B padeda jūsų organizmui gauti ar gaminti energiją iš maisto produktų ir taip pat padeda formuoti raudonąsias kraujo kūnelių. B6 arba B12 stoka gali sukelti anemiją. Biotin Forte sudėtyje yra 1,250 proc. Vitamino B6 dienos vertės, 667 proc. Tiamino DV ir 588 proc. Dienos vertės riboflavino. Jame yra apie 200 proc. DV, niacino, folio rūgšties ir vitamino B12.

Saugumas

ITI praneša, kad jos produktai ir ingredientai buvo “daugiau kaip 2500 nepriklausomų, recenzuojamų, paskelbtų klinikinių tyrimų ir tyrimų”. Pagal JAV federalinį įstatymą gamintojai yra atsakingi už tai, kad jų maisto papildai būtų saugūs ir kad jie Padaryti apie juos nėra klaidingi arba klaidinanti. FDA praneša, kad prieš parduodant maisto papildus gamintojai neturi FDA patvirtinimo. Kai produktas parduodamas, FDA turi įrodyti, kad ji yra “nesaugi”, kol ji gali imtis veiksmų apriboti ar pašalinti produktą iš rinkos.