Ką daro paaugliai Prancūzijoje?

Prancūzijos paaugliai Prancūzijoje labai maitina JAV paauglius. Kai jie nešioja mokyklinę uniformą, jie dėvi džinsus ir patogius batus. Remiantis straipsniu “Paris Escapes” svetainėje, jūs nematysite prancūzų paauglių laisvalaikio drabužiuose ne namie, taigi palikite savo jogos kelnes namuose. Iki neseniai net džinsai buvo laikomi pernelyg atsitiktiniai paliekant namus, bet dabar prancūzų paauglių galima pastebėti dizainerio džinsu. Žinant, kaip prancūziški paaugliai apsirenka savo plauku ir makiažu, jie gali padėti jūsų paaugliui keliauti.

Spalvos

“Paris Escapes” rekomenduoja, kad JAV turistai pasirinktų neutralias spalvas, jei jie nori, ypač mieste. “Jūs niekada negalėsite eiti netinkamai nešioti Paryžiuje – iš tikrųjų pastebėsite, kad tai yra spalvų schema, kuria gyvena dauguma vietinių gyventojų”, – sakoma interneto svetainėje. Kitos neutralios spalvos yra vienodai subtili bet kurioje Paryžiaus vietovėje, tačiau jūsų sūnus ar dukra gali pastebėti, kad dauguma prancūzų žmonių vengia didelių ryškių piešinių. Nepaisant to, keletas gerai parinktų įvairių spalvų priedų gali būti teigiami. Jūsų paauglys gali peržiūrėti nuotraukas iš paskutinės mados savaitės, kad sužinotumėte, kas yra šio sezono metu.

Elegancija

Prancūzų mados raktas visiems yra elegancija. Jei jūsų paauglys nenori išsiskirti kaip turistas, ji turėtų vengti maišyti per daug garsių atspaudų, spalvų ar puikių daiktų savo drabužiams. Priimtinas vienas išskirtinis priedas, trys yra per daug. Jūsų paauglys gali pasirinkti vieną ar dvi papuošalus, kuriuos dėvėtų paprasti juodi kelnaitės ir raštuota palaidinė. Pasak “Paris Escapes”, šalikai taip pat yra įprastas būdas akcentuoti pagrindines aprangas.

Avalynė

Pasak “Paris Escapes”, JAV turistai neturėtų dėvėti baltųjų teniso batų. Jie patogūs sportui, bet jie yra Paryžiaus gatvės dovanos. Paaugliai gali dėvėti plokščias “Puma” stiliaus sportines krepšelius, kuriuos prancūziški paaugliai linkę dėvėti su liesomis ar tiesiosios rankos džinsais. Aukšti kulniukai, butinai ar rausvi sandalai taip pat dirbs mergaitėms, kol vaikščioti nebus per ilgas. “Paris Escapes” rekomenduoja investuoti į patogius, bet apsirengusius Europos prekių ženklus kelionėms.

Plaukai ir makiažas

Prancūzijos moterys paprastai pabrėžia natūralų makiažo vaizdą, pasirenkant akcentuoti akis ar lūpas, bet ne abu. Jūsų paauglys padarys viską, kad apšviesti makiažą, išlaikydamas veidą šviežia ir švarus, tik šiek tiek lūpų blizgesio ir (arba) švelnios blakstienos, jei ji nori. Ji gali dėvėti savo plaukus žemyn arba pagal juosmens arba ponytail. Tai ne tik bus lengva ieškoti keliaujant, bet ir tokiu būdu ji susimaišys su likusia mergaičių Prancūzijoje.