Aukos, kurias atlieka sportininkai

Būdamas sportininkas yra gyvenimo būdas, kuris sunaudoja kiekvieną jūsų gyvenimo aspektą. Nesvarbu, ar esate profesionalus sportininkas, rekreacinis sportininkas ar sporte dalyvaujate mokykloje, turite sėkmingai atlikti visas aukas. Svarbu apsupti tvirtą paramos sistemą – žmones, kurie supranta jūsų troškimą būti geriausiais ir palaikys jus per storą ir ploną.

Laisvalaikis

Būdamas sportininkas yra visą parą įsitraukęs. Turėsite atsisakyti didelės laisvo laiko, kurį praleisite su draugais, šeima ar tiesiog sau liuksitės ant sofos. Kai nesate sporto salėje ar lauke, studijuojate savo ankstesnių pasirodymų vaizdo įrašus, atidarydami savo akis, kaip galėtumėte tobulėti ateityje. Jūs netgi galite žiūrėti savo konkurentų filmuotą medžiagą, kad galėtumėte sužinoti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, kad suteiktumėte konkurencinį pranašumą.

Dietos pasirinkimas

Kai būsite apmokyti, turėsite laikytis griežto dietos plano, kurį nustato gydytojas, treneris ar dietologas. Jūs turite vartoti tikslų kiekį angliavandenių, baltymų ir riebalų, o tai reiškia, kad jūs turėtumėte atsisakyti savo mėgstamų maisto produktų pasirinkimo laisvės ir atsisakyti atsisakyti savo troškimo. Ne tik jūs turėsite valgyti tam tikrus maisto produktus, bet ir jūs turėsite valgyti juos tam tikru laiku, dažnai kas kelias valandas, kol esate budrus.

Miegoti

Ilgai išeina tos dienos, kai galite treniruoti žadintuvą vėl ir vėl, kai mokate. Būdamas sportininkas yra dieninis darbas, todėl kai kuriais atvejais jūs turite pradėti anksti ir dirbti vėlai. Tačiau kai mokote, jūs nesate atostogauti ir savaitgaliais. Jūs vis dar turite tvirtai laikytis griežto miego tvarkaraščio ir kiekvieną dieną atsikratyti savo trenerio ar komandos.

Laiko praleidimas

Jei kada nors turėjote skausmingą kulkšnį, nugaros ar riešo dalį, jums gali prireikti vieną ar dvi dienas dirbti, kad leistų jam atsipalaiduoti. Jūs ne visada gaunate tokios prabangos, kai atleidžiate, ar net pertraukiate, kai esate sportininkas. Turėsite išmokti dirbti per skausmą, ypač jei turite komandos draugus, kurie pasikliauja jums, kad laimėtumėte.

Edukacinė patirtis

Kai vis dar esate mokykloje, greičiausiai praleisite daugybę mokymosi patirties paketo. Jūs negalite praleisti tiek daug laiko universitetuose kaip tradicinis studentas ir turi samdyti dėstytoją, kad padėtų jums likti greitesnis jūsų studijas. Jūs praleisite po mokyklos, klasių laiko ir socialinių renginių, kuriuos kiti mokiniai darys. Priklausomai nuo kelionės tvarkaraščio, gali tekti atsisakyti ir tradicinės baigimo ceremonijos.