Geriausias 7 mėnesių amžiaus kūdikio maistas

Anot Amerikos Amerikos pediatrijos akademijos, tėvai gali pradėti kūdikių kietą maistą, kai jie yra maždaug šeši mėnesiai. Tačiau kiekvieno kūdikio vystymosi ir mitybos poreikiai yra unikalūs, todėl pasikonsultuokite su savo pediatru, jei jaučiate, kad jūsų kūdikiui anksčiau ar vėliau gali prireikti kieto maisto. Nustatę savo 7 mėnesių amžiaus kūdikių mitybos poreikius, jūsų kitame žingsnyje reikia nustatyti, kurie maisto produktai pirmiausia įvesti.

Visi gero laiko

Pirma savaitė ar net kūdikių kūdikių kietas maistas nebus daug valgyti. Tikėtis daug praktinių užsiėmimų, kai maistas nusileidžia kūdikio veidui ir krepšiui. Daugelis tėvų ir globėjų kūdikius pradeda vartoti labai skysti, su geležimi sustiprinti kūdikių ryžių grūdai kartu su formule arba motinos pienu. Išbandykite 1 šaukštą grūdų su 4 ar 5 šaukštais skysčio. Dauguma 7 mėnesių amžiaus kūdikių supranta, kaip valgyti grūdus po praeities savaitės.

Tinkamas maistas

“HealthyChildren.org” yra gairių, skirtų kūdikiams, vyresniems nei 6 mėnesių amžiaus, įvedimo. Pasibaigus ryžių grūdams, pabandykite šerti kūdikį su kitais grūdais, tokiais kaip avižiniai dribsniai. Tada įveskite maistingą maistą, pvz., Šviežias daržoves ir vaisius.

Potencialios alerginės reakcijos

Negalima vienu metu pristatyti kelis maisto produktus 7 mėnesių kūdikiui. Jūs niekada nežinote, kaip šios jaunuolių kūdikiai gali reaguoti į naujus maisto produktus. Vietoj to pašerkite savo kūdikį kietą maistą dvi ar tris dienas, stebėdami bet kokią reakciją ar alergijas. Tada įveskite dar vieną naują kietą medžiagą. Pasitarkite su savo vaiko pediatru, jei jūsų kūdikiui atsiranda bėrimas, skrandžio sutrikimas ar kiti simptomai.

Siūlyti veislę

Kanados pediatrijos draugijos vadovas kūdikio maitinimui pirmaisiais metais leidžia manyti, kad 7 mėnesių kūdikiai išbando įvairius baltymų šaltinius. Supjaustytas tofu, pupelės ir supjaustytas kiaušinio trynys turi tinkamą nuoseklumą 7 mėnesių kūdikiui. Taip pat galite įdaryti mėsos ar žuvies. Neišmeskite savo kūdikio nulukštentų arba nulukštentų baltymų, kol ji nesieks 9 mėnesių amžiaus, kad sumažėtų pavojaus užspringti.

“Expert Insight”

Kūdikiai, be galimų užspringimo pavojų, pvz., Riešutų ar visiškų vynuogių, neturėtų vartoti maisto produktų, kurie galėtų jiems pakenkti ar pakenkti jų mitybai. Kūdikiams nereikia vaisių sulčių, ypač obuolių sulčių, kurios gali sukelti viduriavimą ir danties sulėtėjimą. Saldumynai ir soda gali turėti panašų poveikį. Be to, 7 mėn. Kūdikiai neturėtų valgyti medaus, todėl vaikams iki 1 metų gali sukelti botulizmą.